Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyire mennyire befolyásolja...

Mennyire mennyire befolyásolja a munkaadókat a kézfej tetoválás? Hátrány? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés
Most fejezem be az egyetemet és miután nagyrészt fednek tetoválások amiket eltakar a ruha ezért az logikus következő lépés az lenne ha a kézfej(ek) jönnének. Nekem nagyon sokat jelent hogy eléggé 'fedett' vagyok tetoválásokkal és egyre jobban önmagam tudok lenni, így ez is sokat jelentene. De nagyon visszatart hogy ez mennyire zárna be utakat előttem. Nem kreatív vagy senkitnemérdekelhogynézelki szakmákban (it/programozó/etc) tervezek elhelyezkedni, de nem is szuper rigid doktor/ügyvéd/bankár szint.

2022. dec. 12. 10:14
A kérdező szavazást indított:
Igen, hátrány.
Nem, nem hátrány.
Komplex álláspontom van, lent kifejtem.
30 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Pontosan tudod, hogy normális helyen hátrány. Mennyi eszed van, hogy felnőttként ezt itt megkérdezed?
2022. dec. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért mert szerintem a 'normális hely' elég tág. Iroda és iroda között is van különbség, és eltérő véleményeket hallottam, ezért gondoltam itt is megkérdezem, hátha valakinek van értékes tapasztalata vagy véleménye, talán nem bűn.
2022. dec. 12. 10:27
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk (bankszektor) nem ügyfelezhet az, akin látható helyen van tetoválás.

Nem hinném, hogy ez egy jó megoldás, mert a szakmai tudást ez nem befolyásolja.

2022. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
92%

A tetoválás egyre több helyen elfogadott, viszont a fej, nyak, kézfej kilóg ezek közül, mindig is kilógott és a jövőben is kifog. Elhiszem, hogy neked fontos, de felnőtt emberként tudnod kell mérlegelni. Fontosabb egy kézfejtetoválás, mint adott esetben egy jól fizető, nyugodt állás?


Mondom ezt úgy, hogy magam is a tetoválások mellett vagyok.

2022. dec. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem tetszene egy tetkos banki ugyintezo a pultban vrlem szembe. :x


De Budapesten ez hatrany a munkahelyeken.


Legyel vallalkozo v csinalj sajat ceget. Legyel te a fonok.


Woltfutarnak szerintem felvesznek.

2022. dec. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
86%
Tanár és geográfus vagyok, utóbbi munkát irodában végzem, előbbit meg nem kell ecsetelni. A jobb karom jelenleg félig van kivarrva, most dolgozunk (pont ma voltam) a felkaromon, így ez teljes lesz. Földrajzos minták, a diákjaim szeretik is, de soha nem tetováltatnék olyan helyre, amit nem tudok hétköznap eltakarni. Szerintem a kézfej, torok, nyak hátrányt jelent. Persze bizonyos színvonalú munkahelyektől felfelé, építkezésen aligha okoz gondot, "intellektuális" munkahelyeken minden bizonnyal.
2022. dec. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Én mint munkáltató tudok neked írni a saját szemszögemből. Sosem volt bajom az (ízléses minőségű és mennyiségű) tetoválással, nekem is van látható helyen és (nem is valami kedves finom minta, főleg aki nem tudja a jelentését) és még lesz is pár a terveim szerint. Annak ellenére, hogy nem valami bankos vaskalapos munkahely vagyunk nem vennék fel a front deskbe egy rommá tetovált embert a kézfej még határeset ott is van különbség hogy végig fut az alkarján mondjuk egy virág inda és az ujján fejeződik be vagy az egész kézfeje fekete. Viszont pl nyak de főleg arc tetovált embert nem vennék fel max tényleg eldugott irodai munkára de aki front deskben ül vagy ügyfelekhez megy ki és tárgyal velük oda nem. Sajnos mai napig előítéletesek az emberek nem kell nekem az hogy munkákat bukjunk el ilyen miatt és esetleg 20 család megélhetése múljon rajta.
2022. dec. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%
Biztos, hogy visszatartó erő lenne.
2023. jan. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Munkahely függő. Én pénzügyön vagyok team lead kézfej tetkóval. Senkit nem érdekel, csak az, ahogy a munkám végzem.
2023. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Munkahely függő a multikat annyira nem érdekli
2023. jan. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!