Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A kézfejemre akarok tetoválni...

A kézfejemre akarok tetoválni de nagyon vékony a bőr, és elég eres is az gáz?

Figyelt kérdés
Elég vékony alkat vagyok és a kézfejemen elég vékony a bőr. Nehéz erre tetoválni vagy nem is kellene akkor? Kezdő tetováló vagyok és én magam szeretném megcsinálni. Szépen is tetoválok azt hiszem mondhatom ezt de ilyen vékony bőrre még sose csináltam.
2022. dec. 17. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Kinek lenne gáz? Aki nem ítéli el a tetkót az leszarja mi van rajtad, aki igen az meg nem azt nézi, hogy miként néz ki.
2022. dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem a tetoválás a gáz hanem az hogy vékony a bőröm. És ilyenre még nem tetováltam és az a kérdés hogy attól még lehet-e rá tetoválni vagy inkább azt engedjem el? És nem akarom az érbe nyomni a festéket sem
2022. dec. 17. 10:44
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem te vagy az, aki a kézfejére akarja rajzolni a mintát (és sajátkezűleg beledörzsölni a festéket) és a kérdésed máris törölve lett.
2022. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!