Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Detralex szedésével párhuzamos...

Detralex szedésével párhuzamosan lehet tetoválást készítettni?

Figyelt kérdés

2023. febr. 5. 10:09
 1/5 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Ha értágító, akkor nem tanácsos. Tetoválónál kérdezz rá, de mivel néhol vérezhet tetoválás közben, illetve utána, így nem biztos, hogy jó, ha olyan gyógyszert szedsz
2023. febr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazság szerint érvédő hatású.
2023. febr. 5. 10:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Bár tágítja az ereket, igen.
2023. febr. 5. 10:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Értágító hatása nincs, sőt ellenkező, érösszehúzó hatása van. Vénás ereket nem engedi jobban tágulni, a nem vénás erek falát enyhén keményíti. Ha gondolod less utána a diozmetin farmakokinetikájának, akkor talán jobban meg lehet érteni, hogyan is működik, nekem nincs hozzá kedvem, hogy kivesézzem.

Viszont nem mindegy, hogy mennyit szedsz belőle, és mire is szeded, illetve a tetoválást hova tervezed.

Ha teszem azt, heveny aranyérre szeded és és egy hosszú belüléses ülő testhelyzetű tetoválást szeretnél, akkor várj, legyen az aranyered jobban, mert 4-6 órán át majdnem mozdulatlanul ülni nem lenne a legjobb ötlet.

Ha belső viszérre szeded, akkor kevésbé bajos, ha külső viszérre, és lábra tetováltatnál, akkor én inkább javaslom, hogy ha nagyon tropa az érrendszered az alsóvégtagi szinten, akkor műtesd meg, és ha rendbejössz, akkor csináltasd meg, míg ha nem lábra tetováltatnál, akkor gond nélkül.

De önmagában a tetováltatást nem zárja ki se így se úgy.

De ha bárminemű orvosi kérdésed merül fel, kérdezz rá a kezelődokinál, házidokinál, vagy akár patikusnál. Azért is vannak, hogy segítsenek :)

2023. febr. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:) Amúgy napi kettő szemet szedtem belőle, összesen 30 szemet szedtem. Igazság szerint fáradt, feszülő lábakra szedtem, de a tetoválást alkarra csináltatnám.:)
2023. febr. 6. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!