Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb. 1 hónapja elkezdett fájni...

Kb. 1 hónapja elkezdett fájni a vádlim, lábhajlatom, feszült, fáradt volt. Elkezdtem kenni solvena krémmel, flectorral, vettem detralexet. Azóta talán kicsivel jobb, de most a sípcsont környékén kezdett fájni. Van köze ennek a láb megterhelésének?

Figyelt kérdés
Napi szinten 10km-t biciklizek és kb. ugyanennyit gyaloglok a munkahelyemen. Nem folyamatosan fáj a sípcsont környéke, nyilván nem is elviselhetetlen, de kellemetlen. A láb fáradtság is okozhat ilyen tünetet esetleg?

#fájdalom #vádli #sípcsont #lábhajlat #solvena flector #fáradt feszülő láb
2023. jan. 27. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a megterhelést már nem szívesen viseli el a láb.Akkor most már tudod is a megoldást.
2023. jan. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Üdvözöllek! A tibiális anterior szindrómát röviden sipcsontfájdalomnak is nevezhetjük, a sipcsont (tibia) első részének ( anterior), illetve környékének fájdalmát jelenti. Sokszor nem maga a csont fáj, hanem ezen területen lévő izmok, itt tapadó inak és egyéb szövetek ( olykor együttes) gyulladása és/vagy az erek, idegek nyomódása okozza a fájdalmat, ezért összetett tünetegyüttesről van szó. A sipcsontfájdalom, gyakori tünet, különösen futóknál, gyaloglógnál, túrázóknál.
2023. márc. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítőkész választ!
2023. márc. 4. 14:04
 4/4 anonim ***** válasza:

# 2-es..

Ez nagyon szép válasz volt

Én most néztem fel a Detralex miatt.

Nekem is fájnak az ereim, de időnként a "sípcsontom " is nagyon fáj.

De lehet hogy esetemben sem a csont, hanem ami a válaszban volt. Vagyis több lehetőség.

Kedves kérdező.. használt a Detralex?

ápr. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!