Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan érdemes választani...

Hogyan érdemes választani tetoválóművészt? Mire érdemes figyelni a tetoválás után?

Figyelt kérdés

A lapockámra akarom csináltatni.

Mi történik akkor, ha kész a tetoválás, de azon a területen kialakul egy bőrhiba/pattanás pl.? Ilyen esetben a gyógyult felületet újra kell tetováltatni vagy ugyanúgy fog kinézni utána is?

Még nincs tapasztalatom, mert ez lenne az első.



2023. febr. 19. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

Én ismerősök ajánlása alapján választottam. Kaptam több ajánlást, olyanoktól akiknek tetszenek a tetkóik, rájuk kerestem a neten, megnéztem a munkáikat és döntöttem.

Ilyen felületi sérüléstől mint egy pattanás nem lesz semmi baja, mert a festék mélyebb rétegben van a bőrben.

Majd a művész elmondja pontosan mire kell figyelni utána, de röviden annyi, hogy tisztítani kell és kenni.

2023. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!