Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyha feliratot tetováltattat...

Hogyha feliratot tetováltattatok magatokra, hogyan döntöttétek el, hogy milyen betűtípussal legyen?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 16. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
43%

Ugye nem akarod feliratozni magad? Ezekről a feliratokról mindig a vágóhidas állatorvosi pecsét jut eszembe.

Nem akarod!

2023. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es, nekem meg az jut eszembe az olyan válaszokról mint a tiéd, hogy ilyen az, mikor anyu meg apu testvérek. Ugye nem akarod, hogy ez jusson eszembe? Teszek a véleményedre magasról, magam miatt csinálom, nem azért, hogy te mit fogsz gondolni rólam. A segítőkész válaszoknak örülök, de a magadfahta utálkozók kíméljenek
2023. ápr. 16. 18:29
 3/4 anonim ***** válasza:
29%

Ne törődj a tetkógyűlölőkkel, mint az 1-es. Ő csupaszon is tuti szép!


Én tudtam, hogy olvasható, de minimálisan cirádás betűt szeretnék, azóta mindegyik "feliratos" tetkóm ezzel van: Great Vibes. De mondjuk ez "női" betű :-), pasin nem annyira tudom elképzelni.

Ha nagyjából van képed arról, milyen betűtípust szeretnél - vastagabb, vékonyabb, dőlt, egyenes, akkor már tudsz válogatni helyben is. Nálam az elsőnél végigpörgettük a minimál cirádásakat :-)

40/N

2023. ápr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dzsurászik Brendonka válasza:
Kínai, hangyák a fán! Pont neked való! :D
2023. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!