Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit tetováltattatok magatokra?...

Mit tetováltattatok magatokra? Vagy mit fogtok?

Figyelt kérdés

2022. márc. 5. 00:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%

Még nincs tetoválásom, de több is tervben van:

1. Valamilyen időjáráshoz/viharokhoz köthető minta, mert a viharvadászat az egyik fő hobbim.

2. Egy ilyen művészibb stílusú kos tetoválás, mert egyrészt ez a horoszkópom, másrészt ugyanazok a viselkedésbeli dolgok jellemzőek rám, mint egy makacs kosra. :)

3. Valamilyen 4 elemhez (tűz, víz, föld, levegő) köthető minta, mert imádom a természetet, és kiskoromtól kezdve magával ragadtak az ilyen témájú mesék, filmek, sorozatok stb.

4. Bagoly tetoválás. Lehet kicsit elcsépelt, de mivel a kedvenc állatom, így adok neki helyet a bőrömön. :)

Természetesen mindegyiket a lehető legegyedibbre szeretném majd rajzoltatni, tehát nem sablonokban gondolkodom.

2022. márc. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szuper! És mikorra tervezed az elsőt?
2022. márc. 5. 19:06
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Én virág mintát a csuklómra.

Illetve (ez még nem egészen biztos) a fülem mögé egy kis kiflis holdat(mármint ilyet:🌙)

Amúgy nekem sincs, még egy darabig nem is lesz. Mivel még nem vagyok annyi idős. De EDDIG ezek tuti hogy lesznek. Többet nem is nagyon akarok. Te miben gondolkodtál? Egyáltalán te szeretnél?

2022. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy 1. válaszoló nagyon jók az ötleteid!!!!🙂
2022. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
1-es vagyok. A közeljövőben (1-2) éven belül tervezem. Már régóta szeretném megcsináltatni, csak eddig anyagi akadálya volt, most pedig időhiány.
2022. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%

Már van 3, a következőért jövő csütörtökön megyek. Ez egy linework stílusú (fekete) gótikus stílusú boltíves rózsaablak lesz.

Elképesztően szeretem a gótikus építészetet, képes vagyok egy ilyen épület előtt órákat eltölteni és csak csodálni a részleteket. Sokáig építész szerettem volna lenni, végül egy teljes másik mérnöki irányt választottam, de az építészet és a gótika iránti rajongásom rendületlen.


Az eddigiek közül az első az Orion csillagkép volt egy kis holddal. Tudom, mostanában egészen megszaporodtak ezek a tetkók, de nekem mindig is tetszettek, ez pedig apukám emlékére készült, hiszen egyrészt minden egyes este kiment és megcsodálta amikor lehetősége volt rá, majd mikor megtudta, hogy az Orion az, mégjobban megkedvelte, hiszen a Metallica Orion című számat is nagyon szerette.


A második egy (bár nem vagyok oda értük egyébként) felirat, pontosabban egy szavas minta, a lehető legegyszerűbb betűkke, a kedvenc zeneszámaim címe, amik a világnézetemre és személyiségemre is nagy hatással voltak. Parabol és Parabola a címük, a tetoválásban az utolsó A betű nem betűket hanem egy parabolikus függvény vonalaként szerepel, egyrészt így maga a parabola vonala viszi a szót parabolból parabolába, másrészt szeretem amit tanulok, szeretem a természettudományokat, de nem akartam külön mintát szentelni ennek, így ez is benne van.


A harmadik egy kígyó ami eltör egy holdat, egyrészt általános iskolás korom óta érdekel a csillagászat, rengeteget olvasok és rengeteg dokumentumfilmet nézek ilyen témában, másrészt születésemtől fogva egy Boa Constrictor mellett nőttem fel, nagyon szerettem és azóta is nagyon szeretem a kígyókat, szívesen tartanék is de a barátom leszavazta az ötletet. Ez egyébként egy flash volt de azonnal beleszerettem.


Mindegyik minta linework stílusú és fekete-fehér. Sok ötletem van még, hogy mikor és mi valósul meg, az majd kiderül.

2022. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
Egy vonalrajz: egy kézben lévő, feltartott sárgalap (foci)
2022. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nagyon jól hangzanak amiket irtatok. Szívesen megnézném milyenek.
2022. márc. 6. 21:31
 9/18 Fárasztó96 ***** válasza:
92%

Jövö héten készül az Ikarus felirat (mert szeretem a retro dolgokat és buszfan vagyok). Az elsö: Ma hány embernek szereztél örömet? Második a nagypapám neve.

Tervben: nincs semmi baj.

2022. márc. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jól hangzik, akkor te a szöveges tetoválásokat preferálod?
2022. márc. 8. 15:59
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!