Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen érzés piercinget hordani?

Milyen érzés piercinget hordani?

Figyelt kérdés
Egy ideje gondolkodom rajta, hogy szeretnék mell és fül piercinget. A kérdésem nem a szúrásra vonatkozik, hanem arra, hogy milyen érzés, hogy egy-egy fém darab van a testedben. 21/F

2023. ápr. 25. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte furcsa tud lenni persze, de hamar úgy megszokod hogy fel sem tűnik hogy ott van.
2023. ápr. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A fülpiercingnél alapjáraton nem fogod érezni, hogy ott van. Persze miután begyógyult, addig érzékeny ha valami véletlen beleakad, stb. Némelyiknél a teljes gyógyulás beletelik pár hónapba, de megéri. :D Annak az egyetlen “veszélye”, hogy elaludhatod miután begyógyult is, ha olyan helyen van, de ez csak a porcosokra érvényes. A conch piercing nekem totál szívás, hetente sikerül rosszul ráfeküdni, az a szerencsém, hogy nem vagyok hajlamos a gyulladásra. Viszont a másik oldalon az industrial alvásnál se zavaró. Mondjuk és hason/oldalt fekve alszom, egy háton alvónál sokkal kevésbé esélyes, hogy problémája lesz ebből. Mellpiercingről nincs tapasztalatom.
2023. ápr. 26. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen érzés hordani. Az elején néha meglepő lesz, ha odanyúlsz véletlenül, hogy ott van valami. Aztán ahhoz is hozzászoksz. Amit a szemed lát, az a nostril (olykor megcsillan a napfényben, de amúgy hozzászokik a szem), a mélyre szúrt szemöldök és a túl széles bridge. Amit érzel, azok a lógósabb, súlyosabb fülékszerek, esetleg a lógósabb köldökékszer. A többi fel sem tűnik.
2023. ápr. 26. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem a fülemben van 7 db plusz a fülbevalók de nem érzem őket.
2023. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem orrpiercingem van. Előszőr furcsa volt, és sokszor vigyázni kell hogy ne akadjon be a kötött pulcsiba, csősálba stb ha leveszem, de ezen kívűl nem zavar.
2023. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 30+ van, nem érzem őket.


Van pár speciális eset, de ezek jó esetben ritkák.


Max ha télen nagy méretű fém ékszert hordassz (pl szeptum, vagy fültágító), az tud picit fázni. De ilyenkor fát vagy szillikont hordok, azzal nem fázik.



A begyógyult piercinget is takarítani kell, mert ez is be tud rohadni, de szerintem kultúr ember ahogy a túrós fitymáját meg tudja mosni a zuhany alatt, a fülét is.

De ja, ha nem mosod, akkor a halott bőr ki tud rá ülni ilyen fekete, zsíros rétegként, ami elég büdi.



Illetve ha a hajad vagy a sálad beleakad, az meg tudja tépni, de ehhez hozzászoksz, én pl már elkeeülöm őket ha törölközöm.

2023. ápr. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Igazából semmilyen, bár van mikor jó, igaz nekem csak egy van ott egy frenum, és ja ha kell akkor jó, kellemes, ha nincs rá szükség akkor semmilyen. van csaj akinek bejön van kinek nem 25 vok xd
2023. máj. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Évek óta hordok piercinget, azt mondanám, semmi különös. Ha megszokod, pont olyan, mint hogy vannak fogaid a szádban.
2023. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!