Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv piercing-esek! Milyen...

Nyelv piercing-esek! Milyen érzés volt amikor átszúrták? Nagyon fájt? Adták rá valamit? Mit csináltak?

Figyelt kérdés

2013. febr. 17. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Igen, a nyelv az egyik legfájdalmasabb. egyesek pukkanó hangot is hallanak az átszúrásnál, mivel a nyelv egy izomköteg. utána kb két órán keresztül öklendeztem és hánytam, nagyon "beteg" voltam tőle. gyorsan meg is szabadultam tőle, hülyeség volt.
2013. febr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt, mindenhol volt már piercingem az orrsövényemben is középen. Utána egy hétig nehezen ettem és pont nyaralni mentünk szoval a tengervizzel öblögettem. Lefujják lydocainnal megfogják a nyelved vmi csipesszel és szurnak. ennyi nem nagy dolog.Megvan már 5 éve
2013. febr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. remélem ezt nem komolyan írtad.

Adnak érzéstelenítőt, minden rendes helyen, lefújják. SEMMIT nem érzel a szúrásból, csak folyni fog a nyálad. Pár napig (max. 1 hétig) kellemetlen érzés, mivel felduzzad a nyelv, és ezért nehézkes az evés. 1.-2. nap nem nagyon fogsz tudni szilárd kaját enni. A tejtermékeket kerülni kell. Legjobb a jégkása :) Öblögetni kell, amíg gyógyul. Miután lemegy a duzzanat már nem fog fájni, csak szokatlan lesz. Meg oda kell figyelni, hogy ne lazuljon ki a golyó, mert lenyeled. Ennyi. Nem olyan nagy dolog, ne aggódj! :)

2013. febr. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

húh, megnyugodtam :)

köszi a válaszokat:)

2013. febr. 18. 07:24
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Nem nagy dolog? Már akinek! Nekem 5 piercingem volt, semelyik nem fájt annyira, mint a nyelv. Ja, és alkoholt ne igyál utána, mert bekékül. Szörnyű nagy hülyeség. Az egyik ismerősömmel együtt csináltattuk még tini korunkban, neki el is fertőződött, nekem pedig a mai napig ott van a helye.
2013. febr. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Mindenkinél más a fájdalom, szerintem az orrpiercing és a fülpiercingek jobban fájnak mint a nyelv.
2013. febr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár kicsit késve, de megcáfolnék néhány választ. Injekciót nélkül szúrták, alacsonyabb lidokain tartalmú géllel kenték be, mert még nem kaptam lid. injekciót, így nem tudni, hogy allergiás vagyok-e rá. Sós vízzel öblögettem minden cigi után, evés után fogat mostam. Első két este ittam, semmi gond nem volt vele. 1 hét után gyönyörűen begyógyult :) Pedig hajlamos vagyok a gyulladásokra, a jobb fülem időnként minden előjel nélkül begyullad, pedig orvosi fém ékszer van benne, míg a bal simán bírja a műanyag és a szilikon tágítót is :)
2013. márc. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha balekok csinálják még bajt is csinálhatnak vele. megnéztem egy ismeretterjesztő filmet róla, begyulladt, elfertőződött a csajnak a nyelve a pircingtől és kénytelen volt kivetetni. egy másik filmet is megnéztem, ott meg jó hangosan lármázott a csaj, mire készen lettek vele. én a kezét eltörném annak, aki belém akárhova is pircinget akarna rakni.
2016. febr. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!