Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Zenével kapcsolatos tetoválás...

Zenével kapcsolatos tetoválás ötletek?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy tetoválást a vádlimra, ami a zenével kapcsolatos. Sokat jelent nekem a zene, illetve gitározom is.

Van már egy tetoválásom a bal alkaromon, az egy nagy oroszlán, az a csillagjegyem, illetve tisztelem is az állatot...


Nem szeretnék semmi nonfigot, meg jelentéktelen tetoválásokat magamra.

A pinterestet már végigjártam, de konkrétat nem találtam, csak hasonlókat mint az elképzelésem.


Van valakinek valami jó ötlete?

Akár gitár is lehet benne...

Illetve az sem lehet baj, ha van benne egy kis szín.. pl. piros (az szinem).

19/F

Előre is köszönöm.

Kérlek normálisan válaszoljatok.



#zene #gitár #tetoválás #zene tattoo #guitar tattoo
2023. jún. 2. 21:42
 1/6 anonim válasza:
50%
Beethoven. Nem a kutya, hanem a Ludwig. A figura a valaha élt és alkotott legnagyobb rockcsillag. Ráadásul 50 év múlva is büszke lehetsz rá, ha profi munkát végez a tetováló művész.
2023. jún. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisgrofót varratnám fel, úgyis oda halad ez az egész ország. Egyébként sok mindent próbáltam, valahogy mindig a hangjeggyel kapcsolatos díszítések jöttek be. A nyakláncom is olyan.
2023. jún. 4. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Anthony Kiedis bajusszal
2023. jún. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kedvenc riff kotta
2023. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Music Trash Polka


Keress rá, lehet tetszeni fog.

Próbáld meg megkeresni azt a stílust, ami tetszik, gyűjts néhány fotót róla, majd keresd meg a művészt, aki abban a stílusban dolgozik, elérhető közelségben és kérd meg, hogy tervezze meg neked

2023. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell, tudni, mit szeretnél. Gyűjts ötleteket neten, Pinteresten, Instán stb ami közel áll az elképzelésedhez, utána pedig küldd el a tetoválódnak és mondd el neki mire gondoltál, ő majd segíteni fog megszerkeszteni. Esetleg megpróbálhatod lerajzolni is. Legalàbb is én ezt csináltam, most várok, hogy elkészüljön a kigondolt minta és mehessek megcsináltatni😊
2023. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!