Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 18 eves lanynak milyen trendi...

18 eves lanynak milyen trendi tetkokat ajanlotok? Ami tetszik ellentetes nemnek is :)

Figyelt kérdés

2023. jún. 3. 00:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Az olyan agyalágyultakat, akiknél a mintaválasztásnál a vezető szempont, hogy trendi legyen, és hogy lehessen vele pasizni vagy csajozni nem kéne beengedni egy szalonba se. -.- Miattatok nézik le a tetovált embereket.
2023. jún. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Vmi mély értelmű kínai feliratot amit kifényképezel a telóddal a helyi kínai étterem étlapjáról, az úgy tökre jelentőségteljes meg kozmikusan bölcs lesz és nem tűnsz majd tőle egy földbuta fakockának.
2023. jún. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van valami (szöveg, kép, jelkép, minta, stb), ami sokat jelent számodra, akkor várj egy pár évet, és ha akkor is, na akkor mehet a tetkó
2023. jún. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szivecske, végtelen jel, galamb vagy valami full basic felirat, mint "Family" vagy "Love". Esetleg valamilyen dátum. De amivel nem nyúlhatsz félre az a horoszkópod. Hiszen az annyara ✨ Te vagy ✨ 😍


Viccen kívül. Trendi tetkód ne legyen, mert a divat jön és megy. De a tetkó "örök". Olyan meg nincs, hogy valami tetszik az ellenkező nemnek. Pláne úgy, hogy valaki a full kivart csajokat szereti, más meg gusztustalannak tartja őket. Az aranyközépút ahogy én észre vettem az, ha van néhány tetoválásod, ami egyedi(!) és van jelentősége is. Nem pedig az, hogy ész nélkül varratsz magadra minden baromságot.

Szerintem aki eleve szeretne tetoválást az nem hirtelen felindulásból varrat, hanem akár évekig is gondolkozik rajta. Milyen, hol legyen, mekkora. Ha 1-2 év műlva is szeretné hajrá. Te tényleg 1-2 év múlva akarsz valami "trendi" szart magadon hordozgatni? 18 évesen lehetne több eszed is...

2023. jún. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Ellentétes nem vagyok, nem szeretem a tetkós lányokat, tökmindegy, mi van rávarrva. Igénytelennek tartom.
2023. jún. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
67%
Bocs, de nekem a természetes szépséged tetszik legjobban, amit nem rontasz el tetoválásokkal.
2023. jún. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
[link] Ez tetszik. Szerintetek?
2023. jún. 3. 09:45
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Ja, hogy te ilyen lemosható matrica tetkókra gondoltál? 😄 Akkor annak tökéletes.
2023. jún. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nekem speciel tetszik.
2023. jún. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Jah igen ilyen neten rendelhetore gondoltam. Ez nem jo?
2023. jún. 3. 10:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!