Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tetszik mindenkinek a...

Miért tetszik mindenkinek a sovány nő vagy az ellentéte?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi nőiesség nincs bennük, szaporítani magyarul szülni nem tud olyan gebére le kell fogyni. Meg azt sem értem hogy a sovány, anorexiás lányok vagy a kórosan elhízott lányok miért kell mindenkinek viszont aki molett 5 kg plusszal az már senkinek ndm kell. Most hogy van ez? Vagy túl vékony vagyok az a baj huhh átlagos tömeg bezzeg ha kis plusz van rajtam akkor fogyjak le de egy 90 kg-os meg milyen szexi. Miért nem lehet elfogadni olyannak amilyen vagyok?

17/l


2017. aug. 27. 02:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Majd ha szeretni fog valaki tetszeni fogsz neki így is és +/- 10 kilóval is. Ez a "mindenkinek csak vékony lány kell" dolog már olyan unalmas, nem tudom honnan szeditek. Az anorexiás/dagadt lányok pedig valószínűleg azért kellenek valakinek mert nem olyan felszínes idióták mint te. Fogadjon már el téged mindenki úgy ahogy vagy, de aki nem olyan mint te azzal nem érted miért vannak együtt az emberek. Logika. :D
2017. aug. 27. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem itt nem a kinézeteddel lesz baj, hanem a kisugárzásoddal, és a stílusoddal... az irigység, és az utálat nem szokott senkit se vonzani.
2017. aug. 27. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
több, mint valószínű, hogy nem a plusz 5 kiló miatt nincs senkid..
2017. aug. 27. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
Szánalmas vagy, azért nem kellesz senkinek sem, nem a kinézeted a probléma. Kib.szottul sajnálom, hogy olyan betegségem van, hogy "gebe" vagyok. Hordd el innen magadat és kritizáld saját magadat a kinézeted miatt, de ne másokon pattogj, hogy ők hogyan néznek ki. Szerinted annyire hú de marha szuper soványnak lenni? Álmodban kislány.
2017. aug. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Én is azt veszem észre,hogy a stílusod meg a kisugárzásod miatt nem kellesz a kutyának sem.

Én gyerekkoromban,meg fiatalon nagyon vékony voltam,pedig ettem rendesen,sportoltam,csak egyszerűen ilyen a genetikám,akármit csináltam nem híztam,és amikor cikiztek az ilyen tefajtáid a vékonyságom miatt,nagyon rosszul esett.

És igen,ahogy téged fogadjanak el ahogy vagy,de mások ne legyenek gebék,meg dagik...

Szörnyű egy kis muff lehetsz.

2017. aug. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

"Egyszerűen semmi nőiesség nincs bennük, szaporítani magyarul szülni nem tud olyan gebére le kell fogyni."

"Miért nem lehet elfogadni olyannak amilyen vagyok?"


Aha. Szóval te mocskolódhatsz, minősíthetsz másokat a kinézetük miatt, de ha ezt veled teszik akkor felháborodsz.

Én is csak azt tudom mondani mint az előttem lévők, hogy neked az undorító személyiséged miatt nincs senkid

2017. aug. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
76%

Szerinted mindenkinek vagy a kórosan sová

ny vagy a kórosan elhízott nők tetszenek? Szerinted három és fél milliárd pasi csak és kizárólag végletekben gondolkodik? Csak úgy mellesleg: ha te elváros az elfogadást, te miért nem fogadod el a kórosan sovány és a kórosan elhízott lányokat, és azt, hogy ők is érdeklik a férfiakat?

Mondom ezt átlagos, se nem sovány, se nem elhízott lányként, aki elég sok pasas figyelmét felkelti. Erre varrjál gombot.

2017. aug. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Úgy érzem, hogy ennek a harcnak egyszerűen sosem lesz vége. :(

Először mindenki a maga portáján sepregessen szerintem, mert nem hinném, hogy te tökéletes vagy.

2017. aug. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

Ne várd el, hogy elfogadjanak amilyen vagy ha te szintúgy nem fogadsz el másokat! Csak a tapasztalataidból szűrted le ezt. Ahány ember, annyi ízlés. Szerintem mindenkiben meg lehet látni a szépet.A leírásod alapján erősen kétlem, hogy a belsőddel, fogod meg igazán az embereket.


17/L

2017. aug. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
70%
Az emberek nem csak a külsőségeket nézik. Amúgy meg nem tudom te hogy vagy vele, de én eddig naaagyon ritkán láttam kórosan sovány lányt fiúval, kórosan elhízottat meg még nem is láttam, 90%-ban csak átlagos lányokat láttam. Neked a személyiségeddel van baj, ahogy előttem is írták. Rajtam is van 6-7 kiló plusz, mégis volt barátom, nem is egy, és elfogadták, sőt valakinek tetszett is.
2017. aug. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!