Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit illik és mit nem illik...

Mit illik és mit nem illik egy tetovált baráttól megkérdezni?

Figyelt kérdés
Barátok vagyunk, nem idegenek. Érdekel, fájt-e, illetve mit jelentenek. Illetve még hogy emiatt utasították el-e állásinterjún vagy hogy idős korában mit akar vele kezdeni. Tudom, ez az utolsó kettő talán illetlenség, de hogy kérdezzem meg?

2023. jún. 9. 10:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Oda is írtam hogy az utolsó 2 tudom nem illik, pedig érdekel, így ha bevezetem a témát, talán elmondja maga ha akarja
2023. jún. 9. 17:01
 12/16 NTBS ***** válasza:
67%
Ha érdekel és barátok vagytok, akkor bármit kérdezhetsz.
2023. jún. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell szerintem ezt túlkomplikálni, nem vmi hivatalos személlyel beszélgetsz.

Ugyanakkor az utolsó kettő valóban idétlen kérdés. Egy erősen ráncos test nem túl szép esztétikailag, nem oszt, nem szoroz, hogy van-e fakult vagy „löttyedt” tetoválás is. Arról nem szólva, hogy amikor már csomó nyavalyája van egy idősnek, nem a kinézete foglalkoztatja elsősorban szerintem. A munkákat tekintve meg, ma már kevés helyen kizáró ok, vagy jelent hátrányt a tetoválatlanokhoz képest, persze, függhet attól, hova, mi, milyen méretben van tetoválva.

2023. jún. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Függ ez az illető intelligenciájától is, de ha valóban barátok vagytok, kérdezz nyugodtan. Nekem eszembe sem lenne egy barátra megsértődni közvetlen kérdés miatt. Volt már aki azt a kérdést vetette fel, hogy mit fogok mondani a gyerekemnek, ha megkérdezi, miért van rajtam tetoválás. Szerintem ez egy hülye kérdés, de mivel a felvetője kedves nekem, véletlenül sem vettem rossz néven.

Egyébként nekem pl. sosem volt munkahelyi problémám belőle, és öregkoromban sem fog zavarni, eszemben sincs leszedetni, takargatni vagy ilyesmi. Az egyik tetoválásom megrepedt terhességi csík miatt. Így is ugyanúgy szeretem, ugyanolyan szép számomra, nem változtatott semmin. Gondolj bele, a kezedet se vágod le, vagy hordasz kesztyűt, ha majd ráncos lesz.

2023. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%
Öregen mimdenkinek csúnya és ráncos a bőre. Tök mindegy, hogy van-e rajta tetoválás...
2023. jún. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó kérdés kivételével szerintem egyik se bántó. Még az állásos egy kicsit. De lehet tapintatosan kérdezni. Esetleg kérdezd meg azt, hogy kérdezhetsz-e a tetkójával kapcsolatban.
2023. jún. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!