Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A hegtetoválás taszító?

A hegtetoválás taszító?

Figyelt kérdés

Egy ehhez hasonlón gondolkozom: [link]


Csak nem Y, hanem sima vertikális bemetszésen.



2023. jún. 16. 12:37
A kérdező szavazást indított:
Taszító
Vonzó
Semleges
27 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Iszonyat undorító
2023. jún. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
78%
Ez így okádék, igen.
2023. jún. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

A hegtetoválás önmagában számomra nem taszító, de ezt mégsem vállalnám be a képen látható módon.

Egy hegtetoválás a módosítás jellege, elkészítése miatt mindenképpen nyers brutalitást fog tükrözni, ami sokaknak taszító, borzalmas látvány. Az ember ilyesmit látva döbben rá, hogy a tetoválás ehhez képest lófütty, mert bár avval lehet mit kezdeni, ezt le nem szeded, el nem takarod soha. Tehát mindig egy erős, durva képet ad, amit nem jó megfejelni hozzá nem értő készítéssel. A képen levő munka nem igényes, ezért még borzalmasabban néz ki. Pedig hangsúlyozom, nekem tetszik a hegtetoválás, én is tervezem a sajátomat, de szükségesnek tartom, hogy a profi munka igényessége és alapossága finomítson a barbár hatáson, amit láttat. Mégiscsak egy sebről van szó. A helyedben én alaposan mérlegelnék, és megválogatnám, kinek engedem meg, hogy megnyúzza vagy összeégesse a bőrömet.

2023. jún. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Mazochista vagy?
2023. jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4: Inkább szadista, de tetszenek a vágások. Láttam egy lányt, aki az összes végtagját szétvagdosta, nagyon szép volt.
2023. jún. 16. 18:54
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Nekem rohadtul bejönne, főleg az Y alakú. Nekrofil hajlamú nő vagyok.
2023. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

"Nekrofil hajlamú nő vagyok."


Én is azért szeretnék csináltatni, mert vonzanak az elhunytak.

2023. jún. 19. 18:39
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha szeretnéd csináltasd meg. Más véleménye irreleváns a témában. :)
2023. jún. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Attol fugg. En pl kifejezetten csunyan hegesedem, szoval magamra nem csinaltatnek, de ha mas szepen hegesedik, akkor oke
2023. jún. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!