Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért lett ennyire divat a...

Miért lett ennyire divat a tetoválás?

Figyelt kérdés
már-már szinte kötelező,nem pont ezért unalmas már kissé?
2023. jún. 16. 14:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem divatos lett, hanem jobban elfogadott.

Igaz, van, aki csak divatból varrat, de ők szerintem inkább a 16-18-as korosztály, akiket nem lehet lebeszélni, hogy várjanak.

2023. jún. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kötelező.Nekem mindkét tetoválásom köthető valamihez, jelent valamit.Van aki magára tetováltat egy random virágot mert miért ne.Na én pl azt nem csinálnám.
2023. jún. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
91%
Nem tudom feltunt-e nektek, egy tetovalt embert soha nem erdekel ha valakin nincs, na de forditva:D az atlag magyar embernek inkabb sajat magaval kellene megbekelnie, es talan nem vetitene ki mindenre/ mindenki masra a feldolgozatlan elemeket az eleteben.
2023. jún. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
91%
13-as vagyok, egyebkent azert lett divat mert ha megfigyeled borzaszto koran ernek a fiatalok, es ezt meg is szeretnek mutatni, a lazadasnak ez egy tok jo eszkoze mivel ahogy irtak kisebb falvakban is van mar tetovalo, rengeteg kokler van es par tizezerert akarmit felhanynak. Na ez a divat. Ezt fogod megbanni, mivel a divat elmulik, folyamatosan valtozik, a szemelyisegeddel egyutt. Ugye itt jon be az ha valaki az eletebol merit es a multjat -jelenet-jovojet kepzeli el valahogyan es azt tetovaltatja magara, na most kerdezem en ezt meg lehet banni? Ha 80evesen a tukorbe nezel pont nem az fog erdekelni hogy az akkori gyerekeken mi van, hanem hogy ez meg ez a dolog az eletednek egy meghatarozo reszet kepezte, ezert van rajtad. Nyilvan nem ideveheto amikor egymas nevet 2 honap utan egymasra tetovaltatja valaki; de valamire valo tetovalo ilyen loszar mainatream keresekkel el is hajt a verbe ez fix.
2023. jún. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!