Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 45 évesen piercing?

45 évesen piercing?

Figyelt kérdés
Véleményetek szerint mennyire gáz-e, ha valaki 45-höz közel csináltat mellpiercinget? Kb. 2-3 éve fészkelte be a fejembe, hogy csináltatok, de nem akarom, hogy úgy tűnjön, hogy nem vagyok képes elfogadni, hogy már bizony nem 20-30 éves vagyok (azaz az idő múlását).

2023. jún. 26. 05:52
A kérdező szavazást indított:
Vén tata vagy, elég gáz lenne
Sosem késő, nem a kor számít
45 felett vagyok és van piercingem, egyáltalán nem gáz
Nem a kortól függ, hanem a személyiségtől
31 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Én 42 vagyok és kb. 20 alatt akartam piercing-et. Mai fejemmel semmi értelmét nem látom. Fiatalabb korban jobban tudnád mutogatni mikor félmeztelenül vereted a sound-on, de 45 évesen gondolom már nem ezek a fő időtöltéseid.
2023. jún. 26. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Hát, pedig jobban tennéd, ha elfogadnád, hogy öreg vagy. Ha én 43 évessen el tudom fogadni, akkor te is. Felesleges ilyen vackokat magadba szúratnod, meg még van egy rakás olyan dolog, ami nem túl jó dolog ebben a korban, ráadásul full értelmetlen.
2023. jún. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha jobban éreznéd magad vele, akkor csináltass.

Ne érdekeljen más véleménye.

2023. jún. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Semmi köze hozzá, hány éves vagy. Akkor a fülbevalóját is vegye ki mindenki 40 fölött?

Az anyám 47 éves, és vannak piercingjei. Én se fogom kivenni az enyémeket, mert ezeknek a fiatalsághoz semmi közük. Ahhoz van közük, hogy tetszenek nekem. A helyedben megcsináltatnám.

2023. jún. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 NTBS ***** válasza:
100%
A mellpiercinget csak olyan látja, akinek megmutatod, így teljesen a te döntésed.
2023. jún. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Öreg? Ne vicceljetek már! 40 évesen még mindig van egy fél életed vissza, azt töltsd már el úgy, ahogyan te szeretnéd. Bőven elég kamasz és fiatal felnőtt korodban foglalkozni mások véleményével, utána már illik megtanulni, hogy nem számít.

Menj, csináltasd meg, majd, ha pár év múlva megunod, kiveszed. Ez csak egy piercing!🤗

2023. jún. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én szakmabeli vagyok, látok ennyi idős embereket napi szinten. Nincs ebben semmi.
2023. jún. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%

Azonnal menj és csináltasd meg! nekem eszembe sincs kivenni sem az orromból, sem a köldökömből, azért mert 40 lettem. Sőt, csak most mertem bevágni a tetkókba is. A #2-es bolond módon gondolkodik, menjen idősotthonba, ha "öreg"-nek titulál egy 40-es embert, akár férfi, akár nő! Szégyellje magát!

40/N és FIATAL!

2023. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
18%
Már 25 éve kinőttél belőle
2023. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#9 Mindenki annyi, amennyinek érzi magát, nem annyi, amennyinek más mondja! Főleg a gyakorisok, akik névtelenül tele vannak rosszindulattal.

ELNÉZÉST A KIVÉTELEKTŐL!

2023. jún. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!