Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 15 évesen tetoválás vagy...

15 évesen tetoválás vagy snakebites piercing? Vagy esetleg mindkettő?

Figyelt kérdés
Anya benne van, most lest majd a ballagásom Június 13.-án , régóta szeretném mind a kettőt, jelenleg van egy fültágítóm, régebben kis ideig volt ajak piercingem, tetoválásból ezek jöhetnek szóba: jobb csuklóra egy "SuperMan jel" , vagy bal/jobb vádlira egy KILLAKIKITT /SCBP logót, esetleg egy sast,mely a szabadságot szimbolizálná számomra. Robogó mellé kérném.
2014. febr. 26. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
szerencsére 18 év alattiakat nem tetoválnak ki, hacsak nem házhoz mész valami pancserhez
2014. febr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jófej lehet anyukád :)

Én nem csináltatnám meg ilyen fiatalon, mert most olyan korban van, hogy nagyon sokat fogsz változni pár év alatt is. Lehet, hogy 3 év múlva hülyeségnek tartod azt a tetkót, amit most kitaláltál magadnak.

Ennél a piercing-nél nem tudom, hogy megmarad-e a lyuk, ha esetleg kiveszed vagy összenő?

Ha összenő, akkor ha nagyon akarod, megcsináltathatod, mert nincs baj belőle, ha megunod.

2014. febr. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%

15 evesen menj inkabb szinezni jezusom...

Gondolj mar bele normalis munkahelyen vagy a gyereked sulijaban vagy anyak napi unnepsegen hogy fogsz kinezni egy superman jellel??? :O ha meg ehhez sem vagy felnott akkor ne csinalj visszafordithatatlan dolgot a testeddel mer kesobb megbanod ez 1000%

2014. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

A tetoválás azért nem jó mert te most pont a divatos meg tinitetkókat soroltad fel ide, ami pár év múlva nagyon gáz lesz szerinted is, leszedetni meg nem olcsó. Nincs értelme.

A Snakebites is tinidivat bár nem annyira elterjedt, de legalább az kivehető, és csak két lyuk marad belőle. Persze ha szerencsétlenebb vagy akkor a fogadat teszi tönkre, de ehhez évek kellenek, addig szerintem úgysem tartod meg.

Szóval én csak azt mondom gondold végig.

2014. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
Jézusom, de tömegember vagy... inkább egy birkát tetováltass a homlokodra, az jobban tükrözné a személyiségedet. :D Kisgyerek :D
2014. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Divat tetkó! Néhány hónap/év múlva meg költhetik szüleid a 10.000-ket, hogy leszedjék...
2014. febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Én 15 évesen csak piercinget engednék a gyerekemnek. Az ilyen jellegű tetoválásokat biztos megbánnád, lehet hogy akár fél vagy 1 év múltán és akkor mi lesz? Rengeteget fogsz változni jellemben és stílusban is egyaránt. A magad érdekében ne tetováltass ilyen fiatalon!
2014. febr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!