Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudnàtok vélemény mondani...

Tudnàtok vélemény mondani erről a tetovàlóról?

Figyelt kérdés
szeretnék egy kis rózsa tetoválást, 10 centiset kb. ez a tetovàló itt dolgozik ahol lakom, de nem tudom hogy el merjek e menni hozzà vagy sem. Viking Skull Tatto néven van fent a facebookon. szerintetek mennyire gagyi?
2023. aug. 3. 16:38
 1/8 A kérdező kommentje:
1-2 munkája jól nèz ki, de vannak közte olyanok, mint ha kb azt a tetovàlást ragasztanàm magamra ami a râgóban volt règen
2023. aug. 3. 17:28
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj hozzá.

Nem a munkái miatt, hanem mert nem bízol benne.

Szánj rá időt, pénzt, és menj olyanhoz, akiben megbízol.


A munkái alapján nem lehet megmondani, hogy neked személy szerint tökéletes lesz-e, vagy sem.

2023. aug. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
megnézted? az a baj, hogy sok tetovàlónàl làttam azt, hogy van 1-2 tök szép tetovàlás, meg 1-2 ilyen gagyi figura, vagy ami nem a lehjobban sikerült
2023. aug. 3. 22:04
 4/8 A kérdező kommentje:
nem a pénzzel van a gond, mert 10 ezer forint egy ilyen tetoválàs maximum. hanem sok oldalt megnéztem, és szinte mindegyiknék az van, hogy van sok szép munkàjuk, de sok olyan, ami nem is értem hogy hogyan sikerült, ha ott van egy csomó szèp tetovàlàs
2023. aug. 4. 00:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Igazad van teljesen, ez azért van mert még amatőrök.


Megnéztem, nem szeretném véleményezni.

Viszont a helyedben olyanhoz mennék, akibe nem tudok belekötni.


Helyileg hol keresel?

A rózsa milyen stílusú?

Realisztikus, minimal, fineline?

2023. aug. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szintén én!🫠

A kicsi, egyszerű minták sokszor a legnehezebbek, mivel azon látszik a hiba egy laikusnak is, amennyire könnyű elkészíteni, annyira könnyű elbaszni is.

2023. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
még bizonytalan is hogy mit szeretnék,de az biztos hogy a nyakamra a fül alatti részre, és minimalista stílus. A rózsát hanyagolni fogom, mert azt megbánnám szerintem, ehelyett egy idézetet szertnék, függőlegesen kb 10 centis hosszban, és egy olyan betűtípussal ami tetszik. a nevét nem tudom pontosan, próbálok keresni egyet. néztem most győrben egyet, felícia tatto and art néven vannak fent a facebookon, ahogy néztem az ő munkáikat, szinte egyikbe se tudtam volna belekötni
2023. aug. 4. 22:03
 8/8 A kérdező kommentje:
5-ös. kíváncsi lennèk a véleményedre, csak azért hogy szerinted is nagyon gagyi, vagy csak szerintem? tegnap írtak abból a szalonból ahova elsőnek menni akartam, hogy jövőhètre felszabadult egy hely, így nem kell 1 hónpot vàrnom.
2023. aug. 6. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!