Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudnátok tetkó ötleteket mondani?

Tudnátok tetkó ötleteket mondani?

Figyelt kérdés

Na szoval az a helyzet hogy kaptam egy "kupon" szeruseget, igazabolcsak annyi hogy ajandekkep befizettek egy tetovalasra. A jobb kulso alkaromon mar van egy tetovalasom, de szeretnek oda teli alkart, viszont otletem sincs hogyan legyen megoldva. Olyan kommentet nem kérek hogy "ha nincs jelentese ne tetovaltass". Ez lessz a 7. Tetovalasom, eddig egyiknek sem volt kulonoskepp jelentese megsem bantam meg egyiket sem, pedig az elso mar 5 eve keszult. Szoval csak otleteket szeretnék.


Itt a meglevo tetkom:

[link]


2020. jan. 3. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
Horog kereszt
2020. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Inkább sarló-kalapács, viccet félretéve normális válaszokat várok.
2020. jan. 3. 17:30
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
:DDD
2020. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Iránytű tetoválás?
2020. jan. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az nem illik hozzá szerintem
2020. jan. 3. 19:42
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg valami szárnyakat köré, mint itt?


[link]


(Persze olyan stílusú szárnyakat, ami a már meglévő tetováláshoz passzol)

2020. jan. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ez nem is rossz ötlet, de ez így még nem lessz teli alkar nem? Vagy a tetovalo ossze tudja ugy dolgozni? Esetleg arra is gondoltam még hogy ilyen maorihoz hasonlo mintat kene kidolgozni es az lenne a teli alkar, aztan valahogy ugy megcsinalni, hogy kiemelkedjen a tőr, ezt meg tudjak oldani a tetovaloszalonba?
2020. jan. 4. 11:40
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Vgy a hattérbe lehetne valami ilyesmi erdőt tenni:


[link]


Ez körbefutná az egész alkart, csak nem tudom mennyire passzolna ahoz a tőrhöz. :/

2020. jan. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!