Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválások vannak,...

Milyen tetoválások vannak, amik csak dísznek vannak?

Figyelt kérdés
szeretnék egy tetoválást a nyakamra a fülem alatti, melletti részre. kisebb méretűt, 10-12 centiset. nincs semmi különösebb jelentése, csak díszítésnek szeretném, és szerintem ott jól állna nekem egy szolid tetkó. elsőnek rózsàt szerettem volna, de àtgondoltam, és azt lehet megbánnám később, és ahogy nézelődtem, megtettszettek az idézetek, meg az 1 szavas tetkók, abból is egy fajta betűtípus. de bajban vagyok, mert nem tudom hogy milyen szó legyen amit tetováltassak. pl hamiltonnak ugyan oda van tetoválva ahova én is szeretnék, az hogy blessed. az a betűtípus is tetszik, de én nem vagyok vallásos, így hülyeség lenne azt tetovàltatni magamra szerintem. tudtok írni, vagy küldeni ilyen 1 szavas tetkókat amik jól néznek ki? 20/f
2023. aug. 6. 03:42
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Amíg mástól vársz ötletet, addig ne tetovaltass.


Pár 10 ezer megcsinalni, de sok százezer az eltávolítása, ha megbánnád.

2023. aug. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem az hogy mástól várok, de aki nem valami fontos jelentésű tetoválást akar, hanem csak díszt, az nyílván úgy keres, hogy nézeget a neten képeket, és ami megtetszik neki. de én nem találtam egy normálisat se szinte, gondoltam hàtha tud valaki valami jó ötletez
2023. aug. 6. 09:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden tetkó csak dísznek van? :)
2023. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Én még nem láttam olyat, amit nem azért csináltattak, hogy mutogassák/nézegessék!
2023. aug. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
76%

A tetoválásnak nem az a lényege, hogy "dísz"? Szerintem nem kell minden tetováláshoz nem tudom mekkora trauma, nekem pl. majdnem mindegyik azért van, mert megtetszett, olyan kifejezett mély jelentésük nincsen.

Mondjuk szerintem te nem jó irányból indulsz el. Szerintem nem úgy érdemes keresgélni, hogy "kell egy tetkó", hanem hogy látsz valami motívumot, szimbólumot, mintát, amire aztán az a reakciód, hogy "ez de vagány tetoválás lenne". És akkor elkezdhetsz keresgélni hogy milyen hasonló tetoválások vannak már, milyen stílusban stb.

2023. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van szánalmasan nevetséges része a tetoválás világának, akkor azok az idézetek. Csak azért kell, mert másnak is van? Tűnj ki a tömegből azzal, hogy nem követed az aktuális trendeket.
2023. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy azért mert másnak is az van? azért tetszik az, mert egy igényesen megcsinàlt kis szó vagy szöveg, nagyon jól néz ki azon a helyen ahova szeretném.
2023. aug. 6. 12:36
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"hamiltonnak ugyan oda van tetoválva ahova én is szeretnék, az hogy blessed"


Ezt te írtad.

2023. aug. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de ki mondta hogy én azért szeretném azt, mert neki ott van?… én alapból oda terveztem, nem is làttam még akkor hogy neki ott van. csak maga a felirat tetszik, de mivel nem vagyok vallásos, így hülyeség lenne szerintem.
2023. aug. 6. 17:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Szöveget nem. Ez az egyik tabu nálam. A legkönnyebb megbánni, és elég proli is.

Annyi szép minta van, ami jól nézne ott ki.

2023. aug. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!