Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lehet 16 évesen szülői jelenlé...

Lehet 16 évesen szülői jelenlét nélkül tetováltatni?

Figyelt kérdés

Szóval, 16 vagyok, és pár hónap múlva tervezek fel menni pestre egy haverommal. Falun lakok úgyhogy nem gyakran vagyok ott, de mivel már egy jó ideje gondolkodtam rajta, és van is munkám amiből ki tudnám fizetni, szeretnék egy tetoválást.

A probléma ott kezdődik, hogy se apukám se anyukám nem fog velem pestre feljönni, úgyhogy itt jön a kérdés hogy mennyire veszik szó szerint a szülői engedélyt/szülői jelentétet.

Nagymamám pesten lakik, és ő valószínűleg velem tudna jönni, és be is tudna mutatni papírokat hogy igazolja hogy ő a nagymamám, szóval hogyha azt elfogadják, az lenne az egyik opció amit használhatnék.

Ha nem, vagy ha kell esetleg bizonyíték, anyukám tudna egy levelet írni, meg aláírni az alján hogy hozzájárul. A kérdés az hogy e közül a kettő opció közül valamelyiket elfogadják?



2023. aug. 16. 03:33
 1/10 anonim válasza:
20%
Írásos engedél, kell szülőtől, de szerintem a nagymama is megfelelő.
2023. aug. 16. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyen így nem vállalnak
2023. aug. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Lehet, titokban 😉
2023. aug. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

Remélem nem!

Vegyétek már észre, hogy a testképzavaros idióták csináltatnak tetoválást.

2023. aug. 16. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyről kizavarnak egy 16 évest akár van papír akár nincs.
2023. aug. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

18 éven alul szülői engedéllyel se fognak tetoválni rád normális helyen. Növésben vagy, pár év, és idiótán fog kinézni.

A nagymama jelenléte meg tök mindegy, nem a szülőd.

2023. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Először is jól gondold át azt a tetkót. Ha már döntöttél és mindenképpen "leküzdhetetlen" vágyat érzel rá, és a szüleid tényleg beleegyeztek akkor van rá legális mód. De az csak valamelyik szülőddel fog menni, személyesen

kel megjelennie valamelyiknek. Igazolni okmánnyal , hogy a gyereke vagy majd egy beleegyező nyilatkozatot kitölteni, aláírni. Olyan szalon aminek neve van , és minőséget képvisel így megcsinálja. Anélkül egy sem vállalja hogy, rályuk zárják a szalont miattad. És ők is arra fognak kérni, hogy jól gondold át. És nem biztos ,hogy minden jellegű tetoválást vállalni fognak.

Kontár lehet bevállalja papír nélkül is, de azt szinte biztos hogy megbánod (akár egészségügyileg is). Én azt javaslom , hogy várj még azzal a tetkóval , bőven lesz időd magad varratni.

2023. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%

"Olyan szalon aminek neve van"

Onnan fogják kivágni, ha 16 évesen akar tetováltatni. Ilyen hírnév egyik szalonnak se kell.

2023. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5%

"Onnan fogják kivágni, ha 16 évesen akar tetováltatni. Ilyen hírnév egyik szalonnak se kell."

Miért és ki vágná ki? A szalon tulaja vagy kidobója?

Ha papír van elmagyaráznak neki mindent. Nem vállalnak bizonyos méretűnél nagyobb tetkót. Simán felvarnak rá egy rövid, idézetet, vagy kisebb tetkót. Rengeteg fiatal éppen hozzájuk megy, mert biztonságos és nem verik őket tele tintával. Semmilyen hírnevet nem veszít a szalon , sőt.

2023. aug. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj még egy kicsit. Ne siesd el. Ha annyira akarod vannak olyan hennák meg festékek amik akár hónapokig is fenn maradnak.
2023. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!