Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A lilacsigánál kiskorúnak...

A lilacsigánál kiskorúnak szúrnak piercinget szülő jelenléte nélkül?

Figyelt kérdés
Gyermekem szeretne egy piercinget, viszont nem tudnék elmenni vele mivel vidékiek vagyunk. Kell szülői nyilatkozatot kitölteni vagy elmehet a barátnőjével?

#piercing #lilacsiga
2023. jún. 30. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan mindenhol kell szülői beleegyező nyilatkozatot aláírni 18 éves kor alatt, nem csak piercingnél hanem pillánál, műkörömnél, még egy egyszerű szemöldökszedésnél is. De, hogy ezt ki tartja be és ki nem, az egyéni döntés és felelősség (felelőtlenség) kérdése.
2023. jún. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Keressetek más időpontot.
2023. jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

"Gyermekem szeretne egy piercinget, viszont nem tudnék elmenni vele mivel vidékiek vagyunk."


És vidékről csak egyesével engedik el az embereket?

2023. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elkérik a személyit az embertől, vagy micsoda?
márc. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4, rólam feltételezték felnőttként, hogy 18 alatt vagyok, és adtak egy papírt, hogy vigyem haza, írják alá a szüleim és menjek vissza. Magamtól mutattam személyit, nem tudom, kértek-e volna.
márc. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#4 igen, jobb helyeken elkérik.
márc. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!