Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek hogy lenne jobb?

Szerintetek hogy lenne jobb?

Figyelt kérdés

Első tetoválásomat tervezem megcsináltatni. Egy versből,( ami nekem nagyon sokat jelent már hosszú évek óta) szeretnék két sort türközve, nagyon vékony vonallal az alkaromra, viszont nem tudom, hogy lenne praktikusabb.

Szerintetek függőlegesen a csuklóm alá, vagy vízszintesen, az alkaromra lenne jobb?



2023. aug. 27. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az alkarodra.

A nagyon vékony vonal eleve könnyebben kopik ki, ha még olyan piciben is akarod, ami csuklóméret, akkor hamar csúnya lesz sajnos.

2023. aug. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem szakembert kérdezz meg.
2023. aug. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Ha nem vagy biztos a helyben, kérdezd meg a tetoválót, ő hová tenné. Szerintem jobb lenne alkaron
2023. aug. 28. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljes mértékben felejtsd el az ilyen szöveges tetoválást. A vékony vonalas szöveg néz ki jól, viszont 3-4 év után olvashatatlanná mosódik. Ha túl vastagok a betűk, hogy tartósabb legyen, akkor meg egyszerűen nem szép.

Vagy, ha már nagyon ragaszkodsz a szöveghez, akkor ültesd be valami stílusba, legyen kontúrja, háttere, hogy évek után is szép legyen, és ehhez nagyobb terület kell. Legalább egy comb, vagy oldal.

2023. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!