Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen képzéseken kell részt...

Képernyőkép kérdése:

Milyen képzéseken kell részt vennem ha végül neurotikus akarok lenni? Illetve van ezek közül olyan amelyik jobb? Szerintetek milyen végzettséget válasszak? Paleontológus Patológus Dietetikus Dialógus Kardiológus Neurotikus Kartográfus Techno

Figyelt kérdés

Milyen képzéseken kell részt vennem ha végül neurotikus akarok lenni? Illetve van ezek közül olyan amelyik jobb?

Szerintetek milyen végzettséget válasszak?

Paleontológus

Patológus

Dietetikus

Dialógus

Kardiológus

Neurotikus

Kartográfus

Technológus

Informatikus

Romulus


2022. nov. 30. 10:34
A kérdező szavazást indított:
Paleontológus
Patológus
Dietetikus
Dialógus
Kardiológus
Neurotikus
Romulus
Kartográfus
Technológus
Informatikus
4 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
idióta vagy.
2022. nov. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ehhez felesleges képzésen részt venned: [link]


Bár én nem egy emberrel találkoztam, aki nyomdában dolgozott, és végül a pszichiátrián kötött ki, de ma már ez sem ilyen egyszerű.

2022. nov. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor leszek Rémuszokban beszélő Romulus
2022. nov. 30. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
:( Egy újabb üres élet. Sajnállak.
2022. nov. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom azt akinek ilyen kérdésekbe kell írnia
2022. nov. 30. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neurotikus az már vagy. A szakmaválasztásnál azt javaslom, hogy nézd meg, mi érdekel, vagy miben tudsz érvényesülni.
2023. okt. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!