Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valtozo anyajegy, megneznetek...

Valtozo anyajegy, megneznetek ? Szerintetek ezzel elmenjek orvoshoz, vagy meg varjak fel evet, hogy valtozik -e tovabb ? Az bal oldali kep juliusi, a jobb oldali decemberi.

Figyelt kérdés
[link]
2023. jan. 5. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne várj. Ha nőtt, akkor nézed meg, ne várj vele fél évet.
2023. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem nyitja meg
2023. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez nem anyajegy, hanem pigmentfolt. Mindenképpen bőrgyógyász, csak ő ért hozzá, ártalmatlan valami ez vagy csinálni kell vele valamit.

Nálunk az sztk bőrgyógyra egy hónapos várólista van, tehát ha holnap kérsz időpontot akkor is sokára fogják megnézni.

2023. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez az anyajegy születésed óta megvan?
2023. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon emlekszem, hogy megvolt-e, nyaron vettem eszre, ha ott is volt, elotte biztos nem igy nezett ki. Sajnos nem talalok semmi kepet ahol esetleg latszodna a strandon pl. A koldokomtol kicsivel feljebb van.
2023. jan. 5. 20:47
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

Szia, nem vagyok orvos, de értek kicsit hozzá a sok utánaolvasás miatt. Nagyon jó a kép, amit csináltál.

Dermatoszkóp a tuti, azzal lehet igazán jól megmondani, de a kép alapján szerintem látszódik rajta jóindulatú jellegű mintázat, viszont a sötét foltos megvastagodások nem tetszenek és az sem, hogy nőtt. Megéri megnézetni szakorvossal és levetetni in toto eltávolítással, ha idegesít, vagy ha az orvos azt mondja.


Szerintem atipusos anyajegy lehet, vagy ha melanóma, akkor nagyon kezdeti, jól gyógyítható.


Mekkora a mérete kb?

2023. jan. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Egyébként a kordod, nemed nem ártana.
2023. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Új anyajegyek is nőhetnek ám a testen. Nem kell félni. De nézesd meg, hogy nyugodt legyél.
2023. jan. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Koszi szepen a valaszokat !

42 eves no vagyok.


6-os , a merete kb. 4 mm hosszu

2023. jan. 5. 21:33
 10/12 anonim ***** válasza:
42 évesen ritka az új anyajegy. Érdemes jó szakemberrel ránézetni, sőt az egész testet átvizsgáltatni. Ez már kritikusabb kor melanoma szempontból, mint mondjuk a 20, de azért rettegni sem kell, persze.
2023. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!