Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás 50 felett?

Tetoválás 50 felett?

Figyelt kérdés

Van itt olyan aki 50 felett nagyobb tetoválást késztetett? Hogyan reagált a környezetetek? Gyereketek mit szolt hozza? Nem nagyon tudok dűlőre jutni a témában… Jó fizikumu 53 éves autószerelő műhelyvezető vagyok. Motorozgatni, kerteszkedni szoktam. Az egyik kezemet mellemtől a kézfejemig szeretném kitetováltatni. De félek hogy mit szol az otletemhez a feleségem es a két tini fiam. Hisz mindig elleneztem a tetkókat. De valamiért az utóbbi időben szimpatikus lett. Lehet kapuzárásnak hívni, de nem feltétlen az. Van valakinek hasonló tapasztalata? Minden infot szívesen fogadok, akar arról hogy mit szol a fiatok, lányotok, felesegetek a tetkoitokhoz. Kb mennyibe kerülne ez így összesen, jobb tetoválónál. Úgy vagyok vele h erre nem szabad sajnálni a pénzt, hisz egyszer legyen szép.

#tetoválás #család



2023. aug. 31. 10:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Ui.: szerintetek nem fogok egy 50es tetovált majomnak kinézni? De Tényleg nagyon tetszik, meg nagyjából tudom is mit szeretnék. Szerintem nagyon szép lenne, olyan jól nézne ki a karomon, ilyen sötétebb dizájnt álmodtam meg. Nagyon fáj amúgy? Mihez hasonlít az érzés? Igazándiból annyira szeretném, hogy minden fájdalmat megér. Előre köszönöm a válaszokat. :)
2023. aug. 31. 11:12
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Csináld! Ez a te tested és a te döntésed. Senkinek nem tartozol magyarázattal. Ha az asszony egy tetoválás miatt kiszeretne belőled akkor az a kapcsolat annyit is ért. A fiaidnak meg lehet jó példa arra, hogy lehet tetoválás csak az felnőtt fejjel legyen csináltatva, jól átgondolva, nem sajnálva a pénzt stb.

Én pont le 💩 nám, hogy néz ki rajtad. Tetszik neked? Szívesen hordod? Akkor egészségedre! Ne érdekeljen idegenek véleménye.

Nyilván az, hogy mennyire fáj mindenkinek egyéni. Van aki sírva fakad, más meg bealszik tőle. Ami a legjobban hasonlít rá az az epilálás. Próbaképp epiláld le a kívánt területet. Ha azt bírod a tetoválás is menni fog. Nyilván ne a frissen epilált bőrödre tetováltass!

2023. aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ma már teljesen elfogadott a tetoválás. A két fiadnak, lehet, hogy még tetszeni is fog. Az asszonyt meg előtte készítsd fel, nem hiszem, hogy problémája lesz vele, hiszen már minden 3. embernek van.

Az ár a tetováló tudásától, ismertségétől és a helytől (melyik város, bel- vagy külváros) függ. Szerintem az átlag olyan 80-100e Ft/alkalom körül mozoghat a jobb tetoválóknál.

Javaslom, hogy nézz körül, ismerkedj meg vele. Rengeteg befolyásoló tényező van.

A fájdalom meg teljesen változó, függ az embertől, a helytől, a kipihentségtől, sőt még attól is függhet, hogy bal vagy jobb oldal.

Ha kérdésed van nyogodtan írj privátot.

erősen tetovált 46F

2023. szept. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Senior Séf ***** válasza:
100%

50 fölött láthattál már az életből ezt-azt, kérdező. Pl azt is, hogy milyen gyorsan tud változni a divat. Meg azt, hogy MINDEN DIVAT letűnik egyszer. A tetkó is volt már divatban, 55-60 éve. Aztán hosszú ideig a patyolatbőr volt a sláger.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy ne kövesd a vágyadat. Csaxólok, hogy ez is benne van a pakliban.

2023. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Hajrá!☺️

Tetovàlóként több középkorú vendégem volt, hasonló gondolatokkal.

Minden alkalommal, amikor kész lettem, a tini lányaik-fiaik imádták a szülőkön a mintákat.

Amiatt ne is aggódj! De az sem baj, ha nekik nem tetszik a tetoválás. (majd fog!😄)

A feleséged meg leélt veled egy életet, biztosan mondtál vagy tettél őrültebb dolgot, ha nem is tetszik neki az ötlet, majd túl lesz rajta.

A család miatt nem szabad aggódni, ők igyis-úgyis szeretnek.


Apukám 47 éves, ő a legnagyobb rajongóm, és alig várja az időpontokat. Már kész a melle és a fél karja!😁


Fiatal ember vagy még, sok-sok éved vissza van, még most kezdj bele, ne halogasd, ne élj le úgy egy életet, hogy nem úgy cselekedtél, ami neked jó.

Rengetegen tetovaltatnak ebben a korosztályban.


A többi kérdésre a válasz:

Egy teli kar plusz mell drága mulatság lesz, és sok idő is.

Ha anyagilag jól is állsz, akkor is alkalmanként között minimum 2 hetet szoktunk várni.

Kívül-belül, kidolgozott minta 5-6-7 alkalom is van, de ez szalon, minta függő.

Egy alkalom kb 40.000-100.000ft

Nyilván tehetség függő, de egy drágább általában gyorsabb is, így mégsem annyival drágább.

ÁTLAGOSAN(!) 250.000-500.000Ft

Ez az ár a jó tetovalokra vonatkozik.


A fájdalom pedig olyan, hogy az első pár órában nem vészes, az utolsókban pedig már megviselhet.

Mell, bicepsz érzékenyebb, alkar, váll pedig nem vészes.

De létezik érzéstelenítő is, ami valamennyire hatásos.

2023. szept. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 40 évesen kezdtem, azaz 1 éve, és már 12 tetkóm van. És ez még csak a kezdet :-) Egyrészt sajnálom, hogy eddig vártam, külső tényezők - emberek -, fájdalom-képzet miatt, másrészt most pont olyan minták és úgy vannak rajtam, ahogy mindig is akartam. :-)

Ja, és a közszférában dolgozom, és mindenki látja a tetkóim! Ezt is szokták felhozni.

Vágj bele, hajrá, rohadtul senkinek semmi köze hozzá, mit csinálsz a testeddel.

Akinek nem tetszik, nem nézi meg, ennyi!

Ja, és aki azzal jön, milyen lesz 10-20 év múlva... akkor is a Tied lesz, és pont olyan ráncos lesz, mint csupaszon :-P

Hajrá!

41/N, aki boldog a tetkóival

2023. szept. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!