Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nőknek már ciki a tetováltatni...

Nőknek már ciki a tetováltatni és piercinget csináltatni 45 év felett?

Figyelt kérdés

47 éves vagyok. Kb. 10 éve csináltattam az első tetoválásomat bokámra. Ez egy nagyon kicsi nonfiguratív tetoválás. Akkoriban akartam még máshova is tetkókat, de a férjem nem nagyon díjazta az ötletet. Már 2 éve nem vagyok férjnél. Élettársam van és felvettem Neki, hogy szeretnék tetoválásokat. Ő nagyon örült az ötletnek és azt mondta, hogy hajrá! Most nagyon elszántam magam és úgy döntöttem, hogy megcsináltatom mindegyik tetkót amit szerettem volna. A derekamra szeretnék egy nonfis virágosat, a lapockámra pedig szintén valami hasonlót. Piercingből pedig orr, köldök és nyelv amiket szeretnék.

Van olyan nő aki ennyi idős korában kezdte "díszíteni" a testét? Vagy ezzel egyedi leszek?

Megmondom őszintén, hogy eddig nem sokaknak láttam ilyen korban tetkót és piercinget.

Szóval kinek mi a véleménye?



2015. jan. 7. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Külsötől függ..ha jo az ösz kép nem gáz!

Kuldesz képet privibe?:)

2015. jan. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha illik a stilusodhoz,és nem vagy öreges,akkor nem ciki.
2015. jan. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért számít más véleménye? A te tested, és azt csinálsz vele amit akarsz. Egyedül rád tartozik. Nekem semmi bajom a tetkókkal, kivéve hogy szerintem az ilyen sablon tetkóknak semmi értelme, a virágos meg nonfi tucattetkók értelmetlenek, nem is szépek. De ha neked ez kell akkor csináltass... hogy hány évesen az végképp mindegy.
2015. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi gond, ha illik a személyiségedhez.

Egyedül a derék tetkót hagynám ki, minden korban gáz a ri*banc rendszám.


Mit nem láttál? Egy csomó nőnek van 45-50 felett is tetkója :)

2015. jan. 8. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nem az. egy életed van, ha így érzed magad jól, csináld.


a bőr stuktúrája megváltozik, ezért tetoválni nehezebb, de azért megoldható. jó helyre menj, ahol nem csinálnak pépet a bőrödből.

2015. jan. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vágj bele,még fiatal vagy!

Pár éve én találkoztam egy 60+ vagy 70+ nagymamival aki nemrég csináltatta élete első tetkóját a karjára. Ő mondjuk olyan tipikus bőrszerkós motoros rocknagymaminak látszott. :D

2015. jan. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kakao101 válasza:
Szerintem mindegy mennyi idős korában tetováltat az ember. Előbb utóbb úgy is megöregszik az is, aki 20 évesen csináltatott tetoválást. Hogy mikor csináltatja az elsőt az pedig mindenki saját döntése, senkinek semmi köze hozzá, mit csinál a saját testével. Én azt ajánlom menj szakemberhez, az segít a mintaválasztásban és igényesen dolgozik. A piercing témában csak annyit, hogy először a köldököd csináltasd meg. Egyrészt hogy szokjad, másrészt hogy kiderüljön olyan érzés-e, amire számítottál.
2015. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha 40es eveimre maradna rajtam szabad negyzetcentimeter gyorsan tetovaltatnek ra :) szerintem nagyon vagany. Bar a derek tetko ma mar tenyleg egy kicsit mas ertelmet kapott. Nekem ott ugy lesz befedve h az egesz hatam es derekam. De ha midenkepp ezt szeretned nincs beleszolasunk. En tamogatom az otletet de neked kell eldontetni en nem neznem rossz szemmel ha egy ilyen no jonne velem szembe. Inkabb kalapom emelnem h mem gyoposodott be.
2015. febr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én még csak 18 vagyok, és most fogok életemben először tetováltatni, de azt mondom, egyáltalán nem gáz! :) Mondjuk én sosem varratnék nonfi mintát, de ha neked tetszik, akkor hajrá! Gondolj bele: aki fiatalon csináltat, azon is ott lesz annyi idősen, mint te vagy, akkor meg nem mindegy, hogy korábbról van vagy új? :) A lényeg, hogy a jövőben viselni akarod.
2015. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
28%

Szerintem nem késő sohasem hülyét csinálni magadból! :-)

Inkább egy pszichológust keress mint tetoválót! :-)

Nagyon kevés önbizalmad lehet, ha azt hiszed a tetkótól díszesebb leszel.

2016. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!