Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetováló szeretnèk lenni bár...

Tetováló szeretnèk lenni bár soha nem rajzolgatam most akarom elkezdeni ezt az egèszet mit ajánlotok hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
25 èves F vagyok èrdekel a rajzolás ès szeretnèm kamatoztatni ki próbálni magam de nem akarok meni semilyen rajz tanárho vagy szalonokban csak ithon magamtól oktató videókból akarok tanulni

nov. 15. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Megveszel egy alap felszerelést, a hentestől sertésbőrt és gyakorolsz.
nov. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Olyan ez mint a zenélés. Bármilyen életkorban el lehet kezdeni, de igazán jó zenész abból lesz, akinél már gyerekkorában megmutatkozott a tehetség, aztán egy jó tanár mellett korán elkezdett gyakorolni.

A tetoválás valahol képzőművészet, érteni kell a fények, árnyékok, kontúrok, arányok ábrázolásához, tudni kell, hogy az ember mit miért csinál. Persze nincs kizárva, hogy jó lehetsz benne, de én azért először a hagyományos rajzolással kezdeném. Már csak azért is, mert ott még lehet radírozni ha hibázol. Aztán majd megmutatja magát a dolog, hogy érdemes-e folytatni a tetoválás irányába.

nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ènis erre gondoltam hogy először rajzolgatok mert van itt a szomszédos faluban egy srác aki ebből èl ès szerintem nagyon bèna és már több mint 20 ève ezzel foglalkozik ès szerintem arra ènis kèpes lennénk de mivel kezdjem mit rajzolgasak?
nov. 16. 07:39
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Egy fontos kérdés. Tudsz rajzolni? Van tehetséged hozzá? Azért 25 évesen már tudod, hogy van e hozzá érzéked, vagy csak pálcikaembereket tudsz rajzolni. Mert mindenben lehet fejlődni ha az ember gyakorol, de ha a tehetség nincs meg akkor az reménytelen. Ez kb ugyan az mikor valaki a tehetségkutatókban elmondja, hogy 10 éve tanul énekelni tanárral meg minden, aztán még is bothangja van.


“van egy srác aki ebből él és szerintem nagyon béna”

“szerintem arra én is képes lennék”

Hát az nem éppen lenne jó ha egy még általad is bénának titulált embernek a szintjét tudnád csak megütni…

nov. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De aza bèna srác ithon dolgozik ès keres havi 600 ezreket hát nem tudom nem vagyok olyan bèna szabad kèzel gyakorlok mèg.
nov. 17. 06:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Azt a reakciót reméltem, hogy: igen van érzékem hozzá!.. Erre ez jött: “hát nem tudom nem vagyok olyan béna”


Jesszusom. Egy agysebész is sokat keres de nem kezdesz el a sufniba műteni.

nov. 18. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A pálcikaemberre is van igény, szóval ki lehet itt bontakozni.

[link]

nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

3 dolog kell hozza:

Rajztudás

Alázat

Kitartás

Neked ebből egyik sincs meg.

Ezeken, ha dolgozol, talán megtudod tanulni, hosszú, kemény évek alatt, rengeteg befektetéssel, tovább képzéssel.

Aki ebből azt látja, hogy a “szomszéd milyen jól keres, elkezdem én is, mert ez tök egyszerű amugy, csak rajzolgatok, pedig nincs is érzékem hozzá” abbol a büdös életben nem lesz még csak középszintű tetováló sem.


Támogatom a kezdőket, de ezt a hozzáállást nem tudom.

Engedd el, keress olyat, ami megy.

nov. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!