Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 1hetes a tetoválásom és...

1hetes a tetoválásom és bekentem Nivea testápoló krémel most baj lesz?

Figyelt kérdés
Sziasztok 1hetes a tetoválásom és bekentem Nivea testápoló krémel most baj lesz?
jan. 2. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

Nem ideális, de bajod nem lesz ha tiszta volt a kezed.



Valami olyan krém ami fertõtlenít gyógyulás szempontból lehet jobb lenne, de friss tetkót hidratáltni is kell, amire egy ilyen Nívea jellegû dolog annyira nem rossz.



Egy engyhe illatanyagot tartalmaz, de nincs benne csillámpor vagy színanyag ami már irritálna.

jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Én sudokrémmel kentem( ezt kifejezetten a babám popsijára használják) Nekem ezt ajánlotta a tetkós.2 tetkót kentem ezzel végig, szuper állapotban vannak.
jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csináltam bajt a tetoválásal? Nivea krém nem csinál kárt?
jan. 2. 21:12
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom.Én nem kentem rá níveát. #2
jan. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

De miért azzal kened?

Azzal kell amit a tetováló mondott, ne kend azzal, nem lesz baja, de ha továbbra is azzal kened, akkor igen, nem fog szépre gyógyulni, mert nem arra van szüksége a friss tetkódnak.

jan. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!