Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ma van 4. Napja h tetovalasom...

Ma van 4. Napja h tetovalasom van es arra lennek kivancsi hogy folia utan kenhetem vazelinnel? Vagy testapoloval? Masik

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 01:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve van egy masik kremem es kivancsi lennek a velemenyetekre hogy ismeritek e?.. illrtve hasznalhatom? A neve: RB Richie Bulldog Certified hustler butter deluxe ilyen kis feher dobozkaba van..
2016. máj. 23. 02:02
 2/10 anonim ***** válasza:

Bepanthennel kentem mindig. Amíg teljesen meg nem gyógyult.

Fóliázni meg soha nem kellett, 3-4 óra múlva kellett levennem a fóliát, lemosni tiszta hideg vízzel és miután megszáradt a bőröm, bekenni vékonyan.

Testápolóban egy csomó sz-r van, többek között illatanyag is, ami nem jó a sebes bőrre.

2016. máj. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem. Annyi félét mondanaj, írnak hogy nehéz el dönteni h az ember akkor hogy is csinálja.. :/
2016. máj. 23. 13:23
 4/10 anonim ***** válasza:
Az első hetben mindenképp CSAK bepanthennel kend! Utana eleg egy jo zsíros testápoló, sot,nem is ajánlott mar a bepanthen,mert fakithatja a tetoválást.
2016. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha esetleg lassabban gyógyul,akkor lehet tovabb a bepanthen persze,1het mindenképp kell neki :)
2016. máj. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Minden tetováló elmondja, mit kell csinálni - ennek ellenére én is rákerestem a gugliban és elolvastam minden oldalt erről. Nagy eltérés nincs a tanácsok között. Ahogy én csináltam:

tetoválás után itthon levettem a fóliát, Clarasept szappannal megmostam a kezem előtte, aztán a mintát is. Papírtörölközővel leitattam, mikor száraz lett, vékonyan bekentem Bepanthen krémmel. Folpack vissza, Mefix sebtapasszal rögzítve. Én három napig fóliáztam (a tetováló ezt mondta, és betartottam), mert a munkám során vegyszer, víz érhette volna. Három-négy óránként a fenti procedúrát megcsináltam. Más krémet nem kentem rá, csak mikor már lejött a var és csak viszketett.

2016. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

első két nap vazelinnel kentem be.. de most hozzá jutottam egy ilyen krémhez Richie Bulldog Certified hustler butter deluxe ismerősöm ajánlotta és adta azóta azzal kenem. Nem ismerem ezt a krémet, nem is nagyon írnak róla hogy milyen is valójában. Végülis szalonba adták neki, rossz nem lehet. :)


Tehát akkor kenhetem testápólóval a tetoválásom? Vagy folytassam azzal a krémmel amivel kentem eddig is?

Ma van 6. napja h kenem. Kezd hámlani..

2016. máj. 24. 20:04
 8/10 anonim ***** válasza:
tudom, hogy már késő mert kb. a dátumokat nézve most gyógyulhatott be teljesen. De Úgy van, hogy amíg le nem hámlik addig Bepanthennel vagy vazelinnel vagy azzal kell kenni amit a szalonban adnak. Aztán hámlás után (hámlás kb. 1 hét után van) 1 hétig már testápolóra kell váltani. És szépen begyógyul így. A lényege az egésznek, hogy nem szabad hagyni, hogy kiszáradjon. Persze ezek után is mehet a testápoló, az sosem árt neki attól csak szebb lesz. Neked már tudom nem aktuális a válaszom, de ha esetleg valaki rátalálna erre a kérdésre az megkapja rá a választ.
2016. máj. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a választ!! :))
2016. máj. 30. 20:11
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudtam én, hogy igenis tetoválnak kutyákat is!

Bár nem pont bulldogra gondoltam.


Hol csinálják?

2016. jún. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!