Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kézfej és alkar tetoválás...

Kézfej és alkar tetoválás után mikortól lehet rendesen kezet mosni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most lettem életemben először tetoválva, van egy része az alkaromon és egy a kézfejemen (még jövőhéten lesz egy "pánt" a csuklómon is.). Kenegetem rendesen, vigyázok rá, ahogy csak tudok, viszont elkerülhetetlen, hogy meg kell mosnom azért a kezemet. Próbálok kézfertőtlenítőt használni, ahol csak tudok és úgy használni, hogy az a kézfejemre ne menjen rá, viszont ez sajnos nem mindig kivitelezhető, néha muszáj szappanozni. Az a kérdésem, hogy a napi kenegetések kivételével mennyiszer lehet megmosni a kezemet egy nap így? Fekete tetoválás, 8-án lett rárakva. Köszi szépen a válaszokat!

jan. 10. 17:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Kézfertőtlenítőt úgy értettem, hogy a bal kezemen. Próbálok a jobbal nem "baktériumos tevékenységet" végezni, mint pl. WC-zés.
jan. 10. 17:17
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Hát, gyengéden, enyhe szappannal leöblítheted, csak ne áztad, és ne suvickold.
jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
jan. 10. 19:52
 4/5 anonim ***** válasza:
19%
Van kimondott tetoválásra való szappan. Az talán kicsit biztonságosabb mint egy hagyományos. De a tetoválót kérdezd meg a second skin ről. Sok művész nem használ mert nem szereti vagy nem nagyon akar új dolgokat próbálgatni, de fény évekkel jobb volt a gyógyulás, mikor olyannál jártam aki használt. És az vízálló is, ugyan akkor nem is vált le pedig a kezemen hozzá értem állandóan mindennel.
jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Antibakterialis szappant szerezz be, azzal gond nélkül tudod megmosni annyiszor, amennyiszer csak szeretnéd.

A tetoválás egy nyílt seb, sokkal többet ártasz a fertőtlenítővel, illetve azzal, ha hagyod piszkosnak lenni.

Egyedül az áztatásra kell figyelni, de nyilván nem fel órán keresztül mosod a kezed.

jan. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!