Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen érzés a tetoválás...

Milyen érzés a tetoválás mikor varrják?

Figyelt kérdés
Nemsokára megyek tetováltatni, de elképzelni se tudom milyen érzés lehet. Ti mihez tudnátok hasonlítani? Felkarra szeretnék egy fine line stílusú tetoválást

jan. 17. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Pont olyan érzés, mintha tűvel szurkálnák kitartóan a bőrödet, sokszor. :)
jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen lehet:


[link]

jan. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A fine Line tetkók nem fájnak annyira.

Ha van benne satír, vagy színezés, az húzósabb.


Nekem olyan érzés volt, mintha egy macska, nagyon sokszor kaparná ugyanazt a részt a körmeivel, aztán egy leégéshez tudnám társítani a fájdalmat.


A felkar külseje nem lesz rázós, de a belseje felé, egyre lágyabb a szövet, ott nem kellemes, első tetkónak nem ajánlom.


Úgy tudod leellenőrizni, hogy hol fájhat eléggé, hogy megcsípkeded a karodat az adott területen.



+Pár tanács


Egyél tetkó előtt, hogy ne essen le a vércukrod.

Igyál sok vizet, vigyél magaddal a tetkóshoz is, esetleg csokit is, valami édes üditőt.

Rágj rágót

Aludd ki magad

Semmi képpen ne igyál tetkó előtt, és ne vegyél be fájdalom csillapítót.


Fine Line tetkó nem lesz gáz, ki fogod bírni.

Sok sikert.

jan. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felkar az nekem tök kellemes érzés volt amúgy. Egyáltalán nem fájt, tényleg inkább kellemes érzés volt, de nem tudom, hogy lehet velem van a baj, hogy így vélekedek róla. :D
jan. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fárasztó96 ***** válasza:
100%
Nekem felkaron nincs tetkóm, ahhoz túl sok ott az anyajegyem. Eddig talán a bokámnál és a vádlimnál fájt leginkább a tetkó... Mintha késsel vagdosták volna a vége felé (mondjuk az egyik egy fekete-fehér vonat, a másik egy színes róka)
jan. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nekem a felkaromon van tetoválásom és egyáltalán nem fájt. Ez persze lehet másképp nálad, mivel nem egyforma a fájdalom küszöbünk, viszont a felkar nem az a rész, amit a legfájdalmasabbnak mondanak (a csukló belső részét már annak mondják, de avval nincs tapasztalatom) és ha csak fine line-os tetoválásod lesz, tényleg nincs is miért aggódnod, mert nem fog olyan sokáig tartani (minthogyha árnyékolás is lenne benne).


Szóval szerintem nem kell aggódnod, a 3-nak a tanácsait meg mindenképp fogadd el, mert hasznosan és lényegesek.

jan. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!