Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Jól néz ki szerintetek ez a...

Jól néz ki szerintetek ez a tetoválás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egyik ismerősöm csináltatott egy teli hátas tetoválást, azthiszem még 2 alkalomra kell mennie, hogy teljesen elkészüljön. Engem nem győzött meg ez a " paca ". Tapasztalt tetoválókat szeretnék megkérdezni. Szakmai szemmel nézve milyen munka ez?

jan. 20. 09:28
 1/10 A kérdező kommentje:
jan. 20. 09:30
 2/10 anonim válasza:
Háááát én pl, ha már ekkora projektbe kezdtem volna, én profival csináltattam volna! igaz! van tehetsége a tetkósnak, de erősen középszint, max közép. A kerék még kidolgozás alatt van? csak mert per-pillanat olyan pont mint a Frédi és Bénibe az autók, bocsesz :D
jan. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jó de mi volt a referencia kép?



A teteje olyan mint egy kékesre elszínezõdött lilakáposzta, nem tom miért kellett a fél hátát ennek szentelni 🤣



Én inkább a kocsit tettem volan elõtérbe, fókusznak. Az ég meg lehetne sokkal finomabb shading, mert nem tûnik felhõnek.



Ja és a kocsit nem betenni a gerinéhez alulra, mert ott van egy árok és torzul.

A kocsi két kereke geometriailag nincs egy síkon, legalábbis ezen a fotón, a hátsó kerék alja kiáll.

Ahogy a lordózisa (?) bemegy a srácnak, úgy a szélvédôben is van egy hupli. Ez sem nyerõ.

jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1996 Twister film tetkó?
jan. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon átlag alatti, sufnimunka. A tetováló, aki egy ilyet készít, idióta, barom, és szakmai szemmel nézve kontár.
jan. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Ez kamu 😂

Ki van zárva, hogy van olyan elmeroggyant akinek ez tetszik.

Vagy aki egyáltalán felvarrja.

jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Rock2070 válasza:
0%

Az a két alkalom még rengetegek fog dobni a tetováláson. Csakis akkor kritizáljuk, amikor a kész tetoválás lesz előttünk. A tetoválás "váza" már megvan, a részletek, a fehér csúcsfények, a finomabb árnyékok még hátravannak. Szerintem a tetováló tudja mit csinál és jó lesz a végeredmény.

Szívesen megnézném majd azt is.

jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rock2070 azt hogy a kerekek nem azonos síkon vannak már nem nagyon lehet javítani
jan. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez így jelen állapotában nagyon szánalmasan néz ki. Reméljük hogy jobb lesz ha elkészül. Most mondjuk legalább kicsit vicces, már ha valaki kárörvendő természetű.
jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
100% hogy valami 'elqrt_tetkok_gyujtohelye' cimu oldalrol szarmazik. Kizartnak tartom hogy itthon barmelyik studioban ezt es foleg igy felvarrtak volna valakire. Pont olyan mint valami delszlav vagy orosz sufnitetkos vagy bortonbeli 'mester' kezemunkaja, igazabol minosithetetlenul sz.r minden reszleteben.
jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!