Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Milyen tetoválást csináltassak?

Milyen tetoválást csináltassak?

Figyelt kérdés
Valami olyat akarok ami beborítja az egész kezemet. Ötletek?
márc. 13. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
99%
Ha nem tudod akkor semmilyet
márc. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
98%
Ha ezt idegenektől kell kérdezni, akkor inkább még tedd félre a témát.
márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Úristen... Én is csak azt tudom mondani mint az előttem lévők, ha ennyire nem tudod, hogy milyen tetkód legyen inkább maradj az egésztől távol!

Inkább menj el rendezvényekre és állj be a többi gyerek mellé akiken arcfestést végeznek el vagy használj matricás tetkót amit este lemoshatsz!

márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem legyen rajta farkas, halálfej, cicanyom, elszálló madarak, egy könnycsepp, kínai betűk, egy pár dátum, valami törzsi, valami nonfiguratív, egy pikacsu, és rózsatövis... Ez mind olyan eredeti!


Ha nem tudod nagyon pontosan, hogy mit akarsz varratni, akkor ne varrass semmit!

márc. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
At Úristennel ötletet adtál! Jézust fogom magamra varratni! Kösz az ötletet!
márc. 13. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt már hallottam, hogy "Jézus a válasz!", de soha nem gondoltam, hogy kérdés az, hogy mi a tökömet varrassak magamra...
márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%

A kérdező 5-ös írásából kiderült, hogy troll, úgyhogy kár a válaszokért.

N/tetovált

márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!