Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy döntsem el milyen legyen...

Hogy döntsem el milyen legyen a tetkóm?

Figyelt kérdés
Régóta egy adott virágmintát szeretnék és már mindent elterveztem, hogy hol lesz hogyan néz ki és mekkora lenne de azóta egy másik virág is felkeltette a figyelmem. Valahogy most úgy érzem, az jobban mutatna tetkónak de közben ez a virág még új számomra, nem igazán jelent nekem sokat élőben se láttam, de viszont tudom, hogy jól mutatna. A másik virág pedig már régóta egyik kedvencem, azt biztosan nem bánnám meg ha végül az eredeti választásomat csinálnám de ez az új virág nagyon tetszik csak semmi jelentőséget nem tulajdonítok felé mint az eredetihez. Hogy döntsek ha hirtelen jött ötlet is tetszik majdnem annyira, mint az eredeti ötletem és most döntésképtelen vagyok? Amúgy a virág közepes lenne 2 db színesben. Tetkóm mindenképpen lesz, ez már biztos és olyan helyen amit el lehet takarni ha nagyon muszáj de maga a minta sem olyan lenne, amit elkéne takarni.

2022. máj. 3. 04:18
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Tudod neked pont teljesen felesleges tetovàltatnod, ha meg ezt sem tudod eldonteni.Vagy rakass fel valami kinai irast.


En azert nem tetovaltatok csak mert mindenkinek van valami. Tetszenek a jo tetkok, de mivel nincs semmi amit felrakatnèk ezert nem kell minden àron beallni a birka sorba.

2022. máj. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
20%

Proliliom és prolila akác: kötelező motívum mindkettő tetkós proliknak.

(Még ez a dac is a végén, hogy "deúgyislesz" annyira de annyira jellemző ezekre az igénytelen tetkósokra.)

2022. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Csak halogatod ezzel, mert be vagy tojva, egyébként joggal, főleg ha nem a legjobbak valamelyikét szeretnéd megfizetni. Örülök, hogy segíthettem.
2022. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod eldönteni, akkor mindenképp várj még vele. Ezt neked kell érezned és akarnod. Nem siettet senki, légy türelmes magaddal :)


Egyébként én 10 éve terveztem 4 féle tetoválás fejben, hogy mit szeretnék, végül az első az mégis egy olyan minta lett, ami ehhez képest nagyon frissen jutott eszembe. De sok jelentése volt számomra és ahogy megláttam, hogy nézne ki, teljesen beleszerettem. Odavagyok érte azóta is és napról-napra egyre jobban imádom.

2022. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!