Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek? Csináltassak?

Szerintetek? Csináltassak?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és már nagyon szeretnék tetoválást. valami kicsi aranyos eldugottat. De az a baj, hogy versenyszerűen táncolok és az zavar, hogy a nálam 1-2 évvel idősebbeknek nem nagyon van tetoválása és nem akarom, hogy emiatt bárki is ribancnak nézzen. Igazából én ilyen korán még nem akarok tetoválást de olyan szép és imádom a tetoválásokat. Például egy ilyesmit szeretnék: [link] aki nem látná annak mondom, hogy a füle mögött van egy kolibri :D én sem vettem először észre. Nekem a kedvenc madaram a kolibri. Van egy idézet ami miatt teljesen bele szerettem.

"A kolibri nem csak egy egyszerű madár. A szíve ezerkétszázat ver egy perc alatt, és nyolcvanat csap a szárnyával egy másodperc alatt, és ha lefogod a szárnyait, hogy ne repülhessen, akkor tíz másodpercen belül meghal. Ez itt bizony nem egy átlagos madár, ez egy valóságos csoda. Lelassították a szárnyait egy mozgóképpel, és tudjátok, mit láttak? Hogy a szárnyai nyolcas alakban mozognak. Na, és azt tudjátok, hogy a nyolcas mit jelöl a matematikában? A végtelent."



2012. ápr. 25. 17:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen egy normális szalonba nem állnak veled szóba. Borzalmasan fiatal vagy, várj még jó pár évet a tetoválással, mert ha megbánod, akkor ezt nem tudod lemosni.
2012. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
57%
a nyolcas a matematikában tudod mit jelöl? a nyolcas számot! Max a fektetett nyolcas jelöli a végtelent... de lehet már öreg vagyok és nem jól emlékszem...
2012. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen. tuti fogok még várni. oké ezt az idézetet nem én írtam : D
2012. ápr. 25. 20:43
 4/13 anonim ***** válasza:
Benjamin Button :) amúgy várj még pár évet.
2012. ápr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Imádom ezt z idézetet és a kolibriket,én is ezért tetováltattam a lapockámra egy kolibrit (többek között).:)

Szem várj még vele, de egy rendes szalonban 18alatt nem csinálnak.:)

2012. ápr. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
igen:) Benjamin Button. imádom azt a filmet. <3
2012. ápr. 26. 15:45
 7/13 anonim ***** válasza:

amúgy a füled mögé több okból sem ajánlom.

1. ott veszettül fog fájni!!!!

2. ha felnőtt leszel és munkát keresel majd és észreveszik, lehet, hogy hátrány lesz.


és amúgy szerintem is nagyon fiatal vagy. 14 évesen volt egy ötletem, hogy azt hűű én azt akarom magamra tetováltatni. ma meg már egyáltalán nem akarom és nem is bírnám elviselni magamon.

2012. ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
2012. ápr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ide tudtam linkelni, mert üziben nem engedte.:)
2012. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem is gondoltam h a fülem mögé tetováltatom. máshova. ahol annyira nem látszik. pl boka vagy hát. nem tudom. és igen azzal tisztában vagyok h munkakeresésnél nem előny. :)
2012. ápr. 27. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!