Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van egy tetoválással kapcsolat...

Van egy tetoválással kapcsolatos kérdésem?!

Figyelt kérdés
Szeretnék csináltatni magamnak egy tetoválást. Már ki is néztem a helyet, de azt írják, hogy 1000Ft/ cm. Ezt most hogy kell érteni? A magassága, a szélessége, esetleg mind a 2? Vagy négyzetcentibe számolják?

2012. máj. 19. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti, hogy négyzetcenti. EGyébként hol van ez a hely? Én is most keresek, de elég drágákat találtam, pedig nekem egy két négyzetcentis minta kell, de a legolcsóbb helyen is 10-ért csinálnák meg.....az irtó drága egy fekete-fehér, csöpp kis betűért.
2012. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Ha budapesti vagy akkor esetleg tudok ajánlani egy ahoz képest olcsó szalont,ahol órára megy(6000FT) és nagyon ügyesek. Párom is ott csináltatta.
2012. máj. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én Kecskeméti vagyok.
2012. máj. 20. 12:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Pesten én tudok olcsó gyereket, nem óradíjas, hanem fixáras, jóval olcsóbb mint akárki
2012. máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én pesten 4000/óráért tudok neked ajánlani egy jó művészt. én is majdnem kecsóra mentem a bizarre-ba, de ott kegyetlenül bunkók voltak, mert a srácnak (vöri) nem tetszett a minta amit vittem...hát mondom akkor b*** m*** és sarkon fordultam, az a barom meg csak lesett. na azt a helyet NEM ajánlom. :S
2012. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!