Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 14 éves vagyok, tetoválással...

14 éves vagyok, tetoválással szeretnék foglalkozni. Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Nem vagyok semmiből sem túl kiemelkedő, kivéve rajzból.eddig ha versenyeken indultam, általában meg is nyertem őket. mindenki erről ismer. már kis korom óta mindig más voltam mint a többiek,fűrészeltem a pincében, újságot gyújtottam nagyítóval,állítólagot és hogyan készültet néztem a discoveryn, ha pedig nem ezeket csináltam, akkor mindig rajzoltam. ezzel szeretnék fogalkozni, és nem is bátorító vagy eltántorító válaszoat szeretnék kapni - negatív válasszal úgysem foglalkozom :D -, csak annyi lenne a kérdésem, hogy most milyen tantárgyakra kéne jobban koncentrálnom, ha tetoválni szeretnék, jobb esetben külföldön?rajzzal kéne tovább tanulnom, pontosan milyen szakon?

előre is köszönöm a válaszokat!

(esetleg tehetek fel rajzokat is, ha valakit érdekel...)

Üdv: Nina



2012. máj. 25. 18:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tetoválónak iskola nem kell,de azért érdemes elvégezni a képzés céljából.

De testre sokkal nehezebb alkotni,mint lapra,lemosható festékkel gyakorolj valakin.

Aztán később,mikor úgy érzed,hogy fizetnének a munkádért,vagy nyitsz egy saját vállalkozást,vagy becsatlakozol egy szalonba,ha igényt tartanak rád.

2012. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]

nem árt a műv. töri, esetleg kémia

2012. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 SzilKa ***** válasza:

Rajz a legfontosabb, aztán jö, ha művészettörténetből, ill. biológiából is a topon vagy. Külföldi meló esetbében nagyon fontos, hogy jól beszélj idegen nyelveket (angol, német).


A tetováló iskolákat felejtsd el (tattooin, cosmelec), mert kritikán aluli, amit azok tanítanak horror pénzekért (s még csak nem is OKJ-s papírt adnak, mert nem létezik OKJ-s tetováló képzés!). Próbálj meg komolyabb szalonokban kilincselni a rajzaiddal, ha látnak benned fantáziát, fel fognak venni tanulónak (szintén pénzért, de fele annyiért, mint a fent említett kamu iskolákban).

Engem érdekelnének a rajzaid is, ha érdekel egy tetováló véleménye :)

2012. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is 14 vagyok és tetoválással szeretnék majd foglalkozni! Nekem apukám mikor tetováltatott, elmentem vele és beszélgettem az ott dolgozókkal. Másnap vittem be rajzokat és most tanulok ezerrel klasszikus rajzot, hogy aztán majd mehessek művészetibe és mellette elkezdhetek majd gyakorolni is.

Szóval szerintem ne add fel, ha tényleg komolyan szeretnéd, keress egy jó rajztanárt!

14L:)

2012. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
kámiát, biológiát mindneképp ajánlanám :)
2012. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én most kezdtem a szakmát. Tetoválóművészhez jártam/járok tanulni, ami nem azt jelenti hogy ülök és nézem ahogy dolgozik, az csak a Miami Inkben van :D persze egyszer kétszer nem árt megfigyelni közelebbről is hogyan működnek a dolgok. ÉN előtte disznólábon gyakoroltam (jobb mint a disznőbőr, mert alatta van a husi, csont, ilyesmik), csináltam kb 10-et, aztán már amikor jól ment és már nagyon éreztem hogy emberre kellene, akkor nyomtam emberre. de ehhez tudni kell szép egyenes vagy szabályos vonalat húzni, a satírral bánni ilyesmik. Esetleg a végén a sima disznóbőrön lehet gyakorolni h mennyire mélyre szúrod a tűt. kb 2 milire

ezek után most jelentkeztem szalonba épp várom az eredményt :)

2012. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

itt van három, igen, kíváncsi vagyok a véleményekre


[link]


[link]


[link]

2012. jún. 3. 14:47
 8/11 anonim ***** válasza:
a korodhoz képest igen jól rajzolsz! fejleszd tovább magad és még jobb lehetsz! :)
2012. jún. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen rajzolsz :)
2012. jún. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

bocsi, hogy ilyet mondok, de nincs élet a képeidben, és látszik hogy fotóról másoltad. ha mindenképp profi tetováló szeretnél lenni ajánlom, hogy jövőre próbálj meg felvételt nyerni a képzőművészetire. addig is gyakorolj sokat! :D


egy művészlélek

2012. jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!