Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Most leszek 7. -es és szerinte...

Most leszek 7. -es és szerintetek lehet tetkót csinálnom?

Figyelt kérdés
Most leszek 7.-es és tovább tanulni ami még tudom h soká lesz de tovább tanulni rendőr suliba szeretnék menni. A rendőröknek lehet tetoválásuk vagy csak úgy lehet hogy ne látszódjon?? pl.: Ing alá vagy nadrág alá lehet csak??! Vagy lehet bárhova csinálni?? Olyan 18 éves koromban szeretnék tetoválást a kutyámról amúgy. :) 12/L

2012. júl. 22. 11:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tudtommal nem lehet.
2012. júl. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Amúgy úgysem lehet hogy takarja az ing?? Mert több rendőr ismerősöm van aki rendőr és tetkója van igaz azt takarja az ing:)
2012. júl. 22. 11:32
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tudom,hogy nem lehet,sőt sok helyre nem engedik,egyébként mire 18 leszel már másképp fogsz gondolkodni,főleg,hogy most nagyon nagy divat a tetoválás :)
2012. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2012. júl. 22. 11:37
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
Én úgy tudom, hogy csak látható helyen nem lehet egy rendőrnek tetoválása, de lehet, hogy tévedek és sehol sem. Mindenesetre valóban furcsán néznék egy olyan rendőrre akinek mind a két karja agyon van varrva. Valahogy elvesztetné a hitelét a szememben.
2012. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen:)
2012. júl. 22. 11:50
 7/15 anonim ***** válasza:
Egy rendőr ismerősömnek egy egész hátas képe van, igaz, azt takarja az ing. Tehát nem látható helyre szerintem lehet.
2012. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
miért szól hozzá aki nem tudja mi a helyzet? nem is egy tetovált rendőrt ismerek, csak látható helyen nem lehet...
2012. júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek! :)
2012. júl. 22. 13:27
 10/15 anonim ***** válasza:

amit most 12 évesen menönek vagy jónak gondolsz vagy tetszik azt pár év mulva már könnyen lehet cikinek fogod tartani és megbánod. Amugy 18 fölött nem is lehet tetováltatni ha jól tudom. Én most vagyok 28 amikor nézem vagy bele gondolok hogy 10 éve milyen ruhákba jártam... jesszus és ez nem maradandó dolog. Akkor azt tök dögösnek találtam, igy visszagondolva meg.....

Van pár ismerösöm aki megbánt 1-2 tetkót, mert emiatt nem kaptak meg bizonyos melokat, ne meg már nem tetszik nekik.... Ja meg nem egy lányt is ismerek akiknek nem volt tul szép látvány a nagy nonfigurativ vagy bármilyen minta minta az esküvöi képeken, nem tudták hogy takarják el...Sokat változik az ember izlése ezért jobb nem csinálni ilyen maradandó dologot.

2012. júl. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!