Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetkót szeretnék de nem...

Tetkót szeretnék de nem találok semmi olyan képet ami megtetszene, valami keresztre gondoltam amit virágok fonnak körül és egy gyík mászik fel rajta, van vmi ötlete valakinek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 5. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában tetoválást azért csináltatnak az emberek,mert az adott motívum valamilyen jelentéstöbblettel bír számukra és nem azért,mert megtetszik nekik egy minta. Ne így válassz tetkót,mert azt megbánhatod. Ha az,amit leírtál jelent neked valamit,akkor csináltasd azt. Ha elmondod egy tetoválóművésznek,akkor biztos ki tud belőle hozni valami szépet,lerajzolja többféleképpen és ki tudod választani a megfelelőt.Így legalább egyedi lesz,míg ha képről választasz,az lehet,hogy már ott figyel máson is.
2012. jún. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez egyéni ötlet csak szerettem volna vmi hasonlót alapnak amiből ki tud indulni aki majd megrajzolja nekem, azért köszii!
2012. jún. 6. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!