Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mit gondoltok a tetovált...

Mit gondoltok a tetovált lányokról, akiknek több tetoválása van?

Figyelt kérdés

Gondolom vannak akik nem ítélnek ebből, amíg nem ismerik az illetőt.De akik már ennyiből vonnak le következtetéseket, azok mik?

Nem csak pár kicsi tetoválásra gondolok.Olyanokra, ahol a test nagyobb felületén, esetleg több tetoválás van.



2012. okt. 28. 12:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nem gondolok bele semmit.Van neki és kész.
2012. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Szeretem a tetoválásokat, nekem is van több. Nagyban közrejátszik nálam, hogy mit ábrázolnak és hol vannak. Hogy példát említsek, ha a hasán ottvan egy kaszás, a kezén lángok vannak és az egyik mellén egy halálfej van, nem tetszene. De ha ízlésesek a tetoválások, van mondanivalójuk, akkor egyáltalán nem probléma, sőt. :)
2012. okt. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Én imádom a tetovált lányokat:)


18F

2012. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

a legszexisebbek!!


[link]

2012. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
amit a 4. linkelt az nekem már visszataszító külső.
2012. okt. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Felelőtlenség. Valamit magadra varratsz, amit majd nem tudsz(vagyis kínok árán, nagy költségen és nem is teljesen) leszedni. Tetoválás 10 évnél tovább nem marad szép.Persze lehet újrafesteni, de a bőr öregedését/nyúlását nem tudod visszafordítani.
2012. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Következtetéseket le lehet vonni, például, hogy az illető merész és bevállalós. De persze függ attól, hogy hol helyezkednek el a tetoválások. Személy szerint nem rajongok érte, hogyha egy lánynak tetkója van, de nem is kizáró ok.
2012. okt. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
20%
Tönkreteszik a bőrüket, és nekem a cigarettázás és az igénytelenség jön le belőle.
2012. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. okt. 28. 14:28
 10/13 anonim ***** válasza:

Visszataszít a sok tetoválás. A bőrünk nem vászon, hogy képeket festessünk rá.


30/F

2012. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!