Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hová tetováltassak? Lány vagyok

Hová tetováltassak? Lány vagyok

Figyelt kérdés
Szeretnék csináltatni egy kicsi tetoválást, de nem tudom eldönteni, hogy hová. Tényleg pici, csak nekem jelentene valamit. LÁNYOK, nektek hol van és nem bántátok meg? FIÚK, nektek hol tetszik a tetoválás egy lányon?
2010. nov. 29. 09:24
1 2
 1/13 Benga ***** válasza:
Én csávó vagyok, és nekem bejön a bokán, derékon, és csípőn is :D
2010. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Nostro the overlord ***** válasza:
Hátul a derekad alján.
2010. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

szerintem a fenék fölötti nonfiguratív minta már nagyon elavult.

nekem van a bokámon, és a csuklómon. egyáltalán nem bántam meg, és még szeretnék többet is :)

20/L

2010. nov. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Benga ***** válasza:
elavult vagy nem a fenék felett, de aki akkor rakta mikor divat volt az akkor se tudja leszedni :D de am jól néz ki és ez a lényeg
2010. nov. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
igen de ő még csak most készül csináltatni valamit, ezért kell figyelmeztetni, hogy ne oda :)
2010. nov. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Semmiképp se fenék fölé! A "ribancrendszám" annyira ósdi és semmilyen...

Lapockára, poci aljára... Sőt, nekem van egy ismerősöm, aki bikinivonalra tetováltatott! :O

2010. nov. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :-)

A derekamra nem szeretnék, mert tényleg olyan divattetoválások kézülnek oda, meg nem is az én stílusom. Ja és ez 2 pici ábra. A csuklómon gondolkodom, elsőre az ugrott be, vagy valahol a lábfejemen talán...

2010. nov. 29. 16:08
 8/13 A kérdező kommentje:

Ja, lapockámon, bokámon van. :-)

Vagy szerintetek boka belső felére?

2010. nov. 29. 16:09
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a nyakamon van a csigolyáknál, de tetszik még a fül mellett/alatt, a bordákon, a comb belsején.
2010. nov. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Függ ez attól is, hogy mit szeretnél. Nekem egy csók van a fenekemen, máshol mást jelentene, ezért került oda. De ja, fül alatt, csuklón, boka fölött csini.

22/L

2010. nov. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!