Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » TSegítség kellene. Küzdelem...

TSegítség kellene. Küzdelem jelképe?

Figyelt kérdés
Tetoválást szeretnék csináltatni, és mindenféleképpen küzdelemmel kapcsolatos dolgot szeretnék magamra varratni. Sajnos még csak 21 éves leszek, de már most annyit szenvedtem az életben, mint mások egész életükben nem élnek meg. Akárki hallja a történetemet, az mind azt mondja, hogy milyen kemény lelkem van. Ezt szeretném megörökíteni. Jöhet felirat vagy bármi. Köszi a tippeket :)

2012. dec. 20. 00:04
 1/2 anonim ***** válasza:

főnixmadár - újjászületés, a halál után is feléled

kard - erő, küzdelem, igazsság

kereszt - keresztény jelkép, de ugye ebben is benne van

oroszlán, tigris - bártorság, harc

2012. dec. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj be egy tetovalo szalonba es meseld el a törtenetedet. Egy normalis es kreativ tetovalo müvesz nagyon szep es egyedi tetovalast tud neked tervezni es csak 1-2 tampontot kell neked megadnod. Ne akarj sablon dolgot magadra varratni, szerintem.
2012. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!