Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék mostanában egy...

Szeretnék mostanában egy tetoválást csináltatni, mit ajánlotok? Úgy gondoltam, hogy vagy medencetájékra (baloldalra) vagy esetleg csukló, tarkó.

Figyelt kérdés
Kisebb mintára gondoltam, egy elegáns, kis valami, aminek van valami értelme, üzenete. Nagyon szeretem a zenét, úgyhogy jöhetnek zenei szimbólumos tippek is. Köszi :)

2013. jan. 11. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

igazából én nem tudok segíteni, szerintem ha TE akarsz valamit életed végéig a bőrödön hordani (ugye ezt nem lehet leradírozni) akkor TE találd ki a mintát, ne egy olyat varrass magadra, ami már másnak is van, ami nem egyedi, gyakorlatilag az semmit nem mond rólad, csak annyit, hogy nincs egyéniséged.


de ha nagyon akarod, akkor nézz itt körül:

[link]

2013. jan. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
61%

miért akarsz tetoválást csináltatni, ha fogalmad sincs, miért és mit?

nem lehordani akarlak, de kérlek,, gondolkodj el egy kicsit.

a tetoválás önkifejezés, van az a mérték ami után tetszésre választ mintát az ember gyermeke, de ha semmi nincs, ami annyira a részed lenne, hogy a nyakadat rá, ősidők óta akarod, hogy ténylegesen a tiéd legyen örökre (!!!), akkor inkább csináltass hennát, vagy kozmetikai tetoválást, ami kikopik.

nagyobb off: a te fajtád miatt nem mer az ember már egy rohadt madarat se magára varratni, mert beza az szégyen, ha a divatbu-zisággal minden második földlakó elrontja a kiteljesedés élményét..

2013. jan. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!