Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Van ez a bizonyos STICK AND...

Van ez a bizonyos STICK AND POKE tetkó készítés, amivel egyszerű tetoválásokat lehet készíteni házilag. Mennyire veszélyes ez, és hogyan zajlik? (Kép lent)

Figyelt kérdés
[link] Ilyesmit szeretnék az ujjamra.

2013. jan. 23. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
hát én nem tudom, mi ez a dolog, amiről beszélsz, de ezért szalonban is max 2000ft-ot kérnek el, én rászánnám, hogy megmaradjon az ujjam...
2013. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
[link] ezen az oldalon rengetek ember kipróbálta és nem fertőződött el nekik:)
2013. jan. 23. 21:22
 3/5 SzilKa ***** válasza:
91%

Ez pont olyan, mint amit a sitten csinálnak, csak ugye ott még kevésbé higiénikusan művelik.


A "művek" minőségéről tetoválóként nem is tudok mit mondani, borzasztó...


Nem tudom, hogy csinálhatják pontosan, de gondolom mártogatják a tűt a kitudjamibe és böködik magukat.


Akinek a sittes tetkó jön be, hát hajrá. :)

2013. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ennyire nem adsz magadra? egy ekkora minta tényleg nevetségesen olcsó...
2013. jan. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

végülis igen. ez a lényege.

a megfelelő felszereléssel a tintás tűt(stick) a bőrödbe szúrogatva(poke) többször is átkell menni a mintán.

én sem tartom minden esetben jó ötletnek.

de ne szóljuk már le egymást. ha neki ez tetszik miért ne csinálhatná? igénytelen? mi van ha ő maga szeretné elkészíteni vagy azt akarja hogy egy neki fontos ember csinálja meg? azt egy tetoválószalonban elég ritkán engednik meg. plusz ezeknek az a lényegük hogy kicsik és jelentésük is van. általába egy baráttal/rokonnal osztassz meg ilyet. szerintem ha közös tetkót szeretnék valakivel biztos ilyet csinálnánk.

nem a minősége miatt (amit megjegyeznék hasonlóan jó lehet mint a szalonban ha jól csinálod) hanem mer így sokkal többet jelent

2016. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!