Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az hogy bizonyos...

Miért van az hogy bizonyos játékok kissebb vagy hosszabb idejű használat után lekapcsolnak?

Figyelt kérdés

Mostanában amióta a gépemet feltuningoltam egy új alaplappal és processzorral +4 giga ram , előfordul egyre gyakrabban hogy bizonyos játékok hirtelen lefagynak összemosódik a kép majd leáll a steam -mal együt. a vírusírtóm semmit se talált 2 szer lefuttattam és azóta csak a baj súlyosbodott.amik leállnak játékok pl: two worlds (kb 5-10 perc alatt leáll),Battlefild 3(kb:45perc 1 óránként fagy le) APB (kb 20-25 percenként fagy le) és utána egyiket sem tudom újraindítani a gép újraindítása nélkül, valamint az alyan játékok mint pl call of duty8 call of duty 9 minecraft mennek.egy programmal figyelem a számítóépem hőmérsékletét de semmi gond nincs megfelelő értékek vannak és nem magas a hőfoka.


a PC m :

processzor: AMD Phenom(tm) II x4 945 processor 3.00GHz

ram: 4GB

op rendszer: 64bites windows 7 enterprise service pack 1

videó kártya: AMD Radeon HD 6670

és telepítve van a DirectX 11


ha valaki tudna esetleg megoldást mivel javíthatnám ki ezt a problémát az legyen szíves írni illetve ha valamint valaki hiányol azt is megadom ha netán kihagytam valami lényeges információt.Előre is köszönöm!



#a gépem lefagy #lefagynak a játékok #játék nem müködik a játék lefagy a játk #miért fagy le a
2013. jan. 23. 15:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!