Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek ott jó lenne a...

Szerintetek ott jó lenne a tetoválás?

Figyelt kérdés

'Forever Young' feliratot szeretnék a bordáimhoz tetováltatni.

14 éves vagyok és nem tudom ,hogyha növök még (másfél éve nem nőttem! ) ,akkor az ott mennyire fog megnyúlni.

Még a tarkómon gondolkodtam,de oda nem nagyon szeretném.



2013. jan. 25. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Neked jelent is valamit ez a két szó vagy csak tetszik? Szerintem vészesen megbánnád, ha valóban megcsináltatnád minden jelentés nélkül.

[link]

Ez egy hasznos cikk, olvasd végig.

2013. jan. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jelent. :) A cikket elolvasom, köszönöm! :)
2013. jan. 25. 13:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor rendben. :) A kérdésedet illetően, bár úgy látszik, hogy nem nősz, 18 éves korodig még fenyeget a veszély, hogy fogsz. :) A tetoválást 20 éves kor körül ajánlják és a felelős tetováló 18 alatt még szülői engedéllyel SEM csinálja meg. :s

Azért sok sikert, szerintem tényleg gondold át még párszor.

2013. jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hatha megcsinalja valaki normalisan:) koszonom szepen!
2013. jan. 25. 14:29
 5/9 anonim ***** válasza:
nem ajánlom, tucattetkó. majd ha megnősz, és akkor is akarsz valami egyedit, akkor tetováltass
2013. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hiába csinálja meg valaki normálisan, ha elkezdesz nőni, tök mindegy, ki és hogy csinálta. Én kb 3,5 év stagnálás után nőttem 4 centit kb 17 évesen. Amúgy 16 alatt még szülői engedély nélkül sem csinálják meg, csak proli helyeken, de az olyan is lesz, mint a hely... igénytelen. Ha tényleg jelent neked valamit, akkor tudsz várni.
2013. jan. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a bordáidra csináltasd.Esetleg inkább csuklódon vagy valahol a karodon.:)
2013. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csuklomra,karomra semmikeppen nem szeretnem ,mert az gatolhat a munkaban majd:)
2013. jan. 25. 20:19
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor,ahogy gondolod.De várj még evvel egy kicsit.:)
2013. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!