Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hezitálok, hogy tetoválást...

Hezitálok, hogy tetoválást csináltassak. Miket gondoljak át előtte, mire figyeljek?

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Divatból ne tetováltass. Én azt javaslom, csak személyes jellegű dolog okán tetováltass, ha ránézel a mintára, akkor emlékezz arra, miért csináltad. Lehet inspiráló szöveg, személy emlékére, önmagad megerősítésére, a lényeg, hogy soha ne divatból. A másik: idézetekkel, szövegekkel legyél óvatos. Lehet, hogy most tetszik egy idézet/dalszöveg, de később nem biztos, hogy fog. Hacsak nincsen számodra személyes mondanivalója, vagy olyan jelentése, ami egy bizonyos életszakaszodhoz köthető, hanyagold a szöveges tetkókat, mert sokkal hamarabb megunható mint egy szebb minta. Csak ezeket tudom neked tanácsolni. Olyan dolog legyen, ami neked személyesen fontos, életed meghatározó része, gy bizonyos életszakaszodra jellemző, mert az x év múlva is ugyanazt fogja számodra jelenteni. Mit szeretnél, egyébként? :)
2013. jan. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van!Nekem is jelentőséggel bíró tetovám van,illetve még lesz.Mondjuk,ha tetszésből is csináltatsz akkor probáld valahogy egyedibbé tenni.Akár valami apróság is segít,hogy kicsit más legyen,mint a többi.Na és persze jól gondold át.:)
2013. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!