Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerül ez a tetoválás?

Errorproblem kérdése:

Mennyibe kerül ez a tetoválás?

Figyelt kérdés
Kb. mennyibe kerülhet ez a tetoválás,tudom hogy függ attól hogy ki csinálja stb. ,de mégis kb. mennyi lehet? [link]

2013. jan. 29. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
20-25ezer de ez nagyban függ h hol csinálod!
2013. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 SzilKa ***** válasza:
Ez inkabb 30-40 ezer, ha normalis muvesszel csinaltatod.
2013. jan. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,amúgy felkarra tervezem
2013. jan. 29. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:

nálam ha én akarok egy tetoválást akkor már inkább elmegyek külföldre egy komoly tetováló művészhez és szánok rá 250000ft-ot . Gondolj bele inkább szánj rá többet mert ez egy életre rajtad lesz ne az utcasarkon csináltasd ha lehet

egy hétköznapi tetoválóval.

2013. jan. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SzilKa ***** válasza:
100%

Kedves utolso, kis hazank tele van profi tetovalomuvesszel, lasd Sarkozi Zsolt, Oravecz Szabolcs, Mullner Csaba, Gyori David, Halasz Csiga Matyas, Halasz Norbi,Misinszki Zozi es meg sorolhatnam. Normalis, neves szalonba kell menni, nem ilyen westendbe meg invictusba, ahol futoszalagon nyomjak a kevesbe jo tetkokat olcsoert, nyilvan, de itthon is fellelhetoek a rangos es tehetseges muveszek.

Kulfoldon nem uszod meg sok szazezer alatt es nem feltetlenul jobbak, kulfoldon is ugyanugy vannak profik es kevesbe ugyes tetovalok...


(Kulfoldon dolgozo tetovalo vagyok, van ralatasom a temara)

2013. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!