Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » NAGYON FAJ. MIT TEGYEK?...

NAGYON FAJ. MIT TEGYEK? NORMALIS EZ? (a helyesirasert elore bocsanatot kerek, telefonrol irtam)

Figyelt kérdés
az a gondom, hogy intim borotvalas utan mar aznap kezd visszanoni a szor, es nagyon faj a borosta! Nem tudom, hogy hogyan lehetseges ez, de pl. Amikor setalok, eszmeletlenul dorzsoli! Gyantaztatni nem szeretnem, mert mint latszik, nem jo a fajdalomturo kepessegem.. Es muszaj szednem, mert elek nemi eletet. Valami javaslat, hogy milyen borotvahabot hasznaljak, vagy valami?:/ 15/l

2013. febr. 19. 11:41
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
Ha jó a kozmetikusod, a gyantázás is kibírható. Amúgy meg nem tudom, ennyi idősen minek a "nemi élet"...
2013. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, de egyikre sem válaszoltál. nem azt kérdeztem, hogy normális e, hogy élek nemi életet.. tulajdonképpen több mint 1 éve együtt vagyok a barátommal, és én úgy gondolom, hogy ez így teljesen normális:) kérlek a kérdésemre válaszolj!:)
2013. febr. 19. 12:46
 3/22 anonim ***** válasza:
81%

1 - attól, hogy nemi életet élsz, nem kötelező szőrteleníteni...

2 - valamit valamiért. vagy kibírod a gyantát, azért túlélhető, hidd el, összeszorítod a fogad, egy jó kozmetikus pedig pár perc alatt kész van, és hetekig nincs ilyen gondod, vagy szenvedsz tovább. A borotválás az ilyen sajnos, akármilyen krémet, habot, stb kensz rá, ha erős a szőröd, az is marad.

2013. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

1. Attól, hogy "nemi életet" élsz, még nem kötelező szőrteleníteni.

2.Én pl. csak a bikinivonalon szedem le, hogy ne lógjon ki a bugyim szélén és rövidre vágom. Az én párom szerencsére már nem tinicsávó, hogy elvárja az idióta full csupaszt, aki tök egészségtelen.

3. Remélem, a terhesség meg a nemi úton terjedő betegségek elleni védekezésre is legalább ennyi figyelmet fordítasz mint a nunád szőrnyúzására.

2013. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
*ami
2013. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
32%
Jézusom. Most pontozzatok le nyugodtan, de bele lehetne törődni hogy manapság egy 15 éves már közel sem kisgyerek, vagy egyáltalán gyerek, mint régebben. Ma már más minden. Meg lehet nézni a 11-12 éveseket.. akkor meg miért ne lehetne szőrteleníteni -.- Amíg védekeznek, nem tökmindegy, hogy él-e nemi életet?! Visszatérve: Én is szedem, borotvával, és eleinte nekem is nagyon fájt amikor visszanőtt, de mivel már jó ideje így csinálom, valahogy elmúlt ez a jelenség, hogy másnapra kipattogzik. Amikor nagyon fájt, este tettem rá egy kis Bepanthen krémet (nekem leginkább a bikinivonalnál fájt és pattogzott csak), és másnap reggelre kutya baja volt :) Sokat segít ez a krém, mindenféle sebnél/sérülésnél, tehát itt is.:) Meg mondom, borotvától is függ, a férfi borotva jobban levitte nekem is de attól nagyon rossz volt:( De az ilyesmi pl tök jó: [link] És még puhább is utána:))
2013. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Ja, jut eszembe az én párom se szól, ha szőrt lát ott, de nekem is jobb érzés, ha kellően rövid ott a szőr / csupasz az egész. Kellemesebb úgy ránézni.

20/L

2013. febr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
En is pontosan igy gondolom.. Szerintem ha mar egy eve egyutt vagyunk, es szeretjuk egymast, es kello keppen vedekezunk, miert ne?! Igy legalabb egy magasabb szintre emeltuk a kapcsolatunkat. Felmesz pl. facebookra, ott minden 2. Kepen azt latod, hogy egy 12 eves lanynak a koldokeig levan huzva a poloja, es 20 cm.es push up van a melltartojaban, 3 par zoknival koritbe..
2013. febr. 19. 18:51
 9/22 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!:)
2013. febr. 19. 18:51
 10/22 anonim ***** válasza:
22%
Egyébként a felelősségteljes nemi élet nincs annyival letudva, hogy védekezel. Az jelenti a teljes felelősségvállalást, hogyha atombiztos terved van arra az esetre, ha teherbe esel. Mert nincs 100%-os védekezés. Neked van ilyened 15 évesen? Nem bántásból, de kötve hinném...
2013. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!